nasıl geçer?

Eğer genital inizden kurtulmak için bir tedavi yöntemi arıyorsanız en iyisini bulmak için araştırma yapmanız gerekecektir. lerinizden evde kendi kendinize kurtulabilir ya da bir hekime başvurabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 14.5.2015 11:59 Güncelleme Tarihi: 14.5.2015 15:33
Siğil nasıl geçer?
inizden evde kendi kendinize kurtulabilir ya da bir hekime başvurabilirsiniz. Ancak herkes bazen oldukça masraflı olabilecek bu tedavinin masrafını karşılayamayabilir. Ayrıca bazen insanlar rahatsızlıklarından utandıkları için doktora gitmek yerine kendi kendilerine tedavi yöntemlerini denemeyi seçebilirler. Eğer siz de kendi kendinize lerinizden kurtulmak istiyorsanız hangi tedavinin sizin için en iyisi olacağına karar vermeli ve bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmalısınız.

Eğer genital siğil tedavisi konusunda biraz araştırma yaptıysanız birçok tedavi yöntemi olduğunu zaten görmüşsünüzdür. Peki size en uygun olanın hangisi olduğunu nasıl bileceksiniz? Her şeyden önce eğer bir krem ya da bitkisel ürün satın alacaksınız mutlaka Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı bir ürünü tercih etmelisiniz. Siğillerinizden kurtulmaya çalışırken başka cilt problemleri yaşamak istemezsiniz, değil mi?

İkinci olarak satın alacağınız ürün ya da tedavi yöntemini daha önce uygulamış olan kişilerin olumlu görüş bildirmiş olmalarına dikkat etmelisiniz. Sadece ürünün kendi sitesinde yazan "kullananlar ne dedi" kısmına bağlı kalmayın, araştırın. Böylece ürün ya da yöntemin ne kadar işe yaradığı konusunda bir fikir edinebilirsiniz.

Eğer alternatif bir tedaviyi tercih ediyorsanız mutlaka içeriğini bilmelisiniz. Bitkisel bir ilacın içeriğinde yalnız ve yalnızca bitkiler bulunmalıdır. En ideali organik bitkilerden üretilmiş kremlerdir. Bu şekilde en azından yan etki riskini azaltmış olursunuz.

Ayrıca size bu tedaviyi öneren kişi/şirketin uzun zamandır bu işi yapıp yapmadığına da dikkat etmelisiniz. Eğer bu şirket/kişi uzun zamandır ortalıklarda ise bu ürün ya da tedavi yönteminin kalitesine işarettir. İşe yaramayan ürünler pazarlayan kişi ya da şirketler genelde kısa sürede işten çekilir.

Genital siğillerinizi tedavi ederken kendinize de iyi bakmanız gereklidir. Taze organik meyve ve sebzeleri tüketin. İyice dinlenin ve vücudunuza iyileşmesi için zaman verin. Toksinleri atabilmek için su için. Human Papilloma Virus kapabileceğiniz ortamlardan uzak durun. Eğer genital siğiliniz varsa mutlaka pamuklu iç çamaşırları giymelisiniz.

Eğer yukarıda saydığımız tavsiyeleri tutarsanız evinizin konforunda kendi kendinize genital siğillerinizden kurtulabilirsiniz. Seçeceğiniz tedavi yöntemindeki talimatları uygulayın ve genital siğillerinizden kurtulana kadar devam edin.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Siğil nasıl geçer?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN