Türkiye'nin en iyi haber sitesi

na şifa olacak

Marmara Denizi'nde balıkçı ağlarına takılan camgöz cinsi , na şifa olacak.

Giriş Tarihi: 9.2.2016 17:33
Köpek balığı kanser hastalarına şifa olacak
Köpek balığı eti ücretsiz dağıtılacak

Marmara Denizi'nde bugüne kadar yakalanan en büyük 20 kişinin zorlu mücadelesi sonucunda araçtan tezgaha konulabildi. Bir süre tezgahta sergilenecek olan köpek balığı daha sonra na şifa olacak.

Kanser hastalarına iyi gelmesiyle bilinen köpek balığını Balıkçı Kenan adıyla bilinen İstanbul'un tanınmış balıkçılarından Kenan Balcı, ücretsiz dağıtacağını söyledi.

Uzun süredir kanser hastalarının şifa için köpek balığı beklediğini belirten balıkçı Kenan Balcı, "Haftalardır kanser hastaları köpek balığı için bekliyorlardı. Bize gelerek köpek balığı soranları çaresiz geri gönderiyorduk. Ancak irtibat telefonlarını alıyorduk. Şimdi köpek balığı bekleyenleri tek tek arayarak dağıtacağız'' dedi.

Uzun bir aradan sonra köpek balığı yakalandığı için kanser hastaları adına mutlu olduklarını belirten Kenan Balcı, "Köpek balığı etinden almak isteyen hastalarımızı Beylikdüzü Balıkçı Kenan'a bekliyoruz. Ücretsiz bir şekilde dağıtacağız. Hastalarımızın duası kabul oldu. Çok talep oluyor fakat her zaman bulunmayan bir balık. Devasa büyüklükte bir köpek balığı yakaladık ve pazartesi günü bu balığın dağıtımını yapacağız.

Balıkçı Kenan Balcı, köpek balığının yanı sıra az yakalanabilen kılıç balığının da meraklılarına ekmek içi ikramda bulunacağını söyledi.
Günlerdir hastası için köpek balığı aradığını belirten Ahmet Kol ise, "Kanser hastası olan yengemiz için köpek balığı arıyorduk. Balıkçı Kenan'da olduğunu söylediler ve buraya geldik. Buradan alıp gideceğiz dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Köpek balığı kanser hastalarına şifa olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN