Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir Belediyesi, Çerkezköy Otogarına Sahip Çıktı

Giriş Tarihi: 13.4.2015 09:48 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 09:49
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çerkezköy Otogarına Sahip Çıktı
Büyükşehir Belediyesi, Çerkezköy ilçesinden devraldığı otogarda etkisini göstermeye başladı. Yılbaşından itibaren devri yapılan otogarda Büyükşehir Belediyesi görevlilerince bakım ve temizlik çalışmaları sürdürülüyor.
Çerkezköy Belediyesi tarafından yaptırılan ancak Büyükşehir Kanunu ile birlikte yılbaşından itibaren devri Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne yapılan otogara görevlendirmede yapıldı. Büyükşehir Belediyesi görevlendirdiği personeli ile otogarın bakım ve temizliğini üstlendi. 24 saat otogarda iç ve dış temizlik çalışması yapılması hem yolcuların hem de otogardaki otobüs işletmecilerinin memnuniyetini kazandı.
Otobüs işletmecileri temizlik yapılması sayesinde yerlere çöp atanlarında azaldığını belirterek, "Temizlik yapılmadığı için her taraf adeta çöplüğe dönmüştü. Bu vatandaşları da etkiliyordu. Belki ellerindeki çöpleri olur olmaz yerlere atmalarına neden oluyordu. Ancak burada bir temizlik görevlisi bulunması, temizlik yapması gerek otogar sakinlerini gerekse yolcuları etkiledi. Kimse artık yerlere çöp atmıyor, daha temiz tutuyor" dedi.
Vatandaşlar Çerkezköy Otobüs Terminalinde aralıksız yapılan temizlik nedeniyle de Büyükşehir Belediyesi yetkililerine ve görevlilerine teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çerkezköy Otogarına Sahip Çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN