Türkiye'nin en iyi haber sitesi

oyunu hakkında büyük tehlike: Bağımlısı oldum

Son günlerde akıllı telefonu olan birçok kişi oyununu oynuyor. Can sıkan, sinirlendiren ve bağımlılığa sebep olan nu kullanıcılarına sorduk. Her kullanıcının Aa oyunu hakkındaki fikri aynı; can sıkıcı, sinir bozucu, insanı geren, yapan ve bir türlü vazgeçememek.

Giriş Tarihi: 8.4.2015 12:21 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 14:55
Aa oyunu hakkında büyük tehlike: Bağımlısı oldum

Abdulaziz Karakuş / Sabah.com.tr

Son günlerin indirilme rekoru kıran oyununu 1 haftadan beri kullanan Sultan Albayrak, bağımlı olduğunu itiraf edenlerden. Telefonu her eline aldığında elinin otomatikmen na gittiğini söyleyen Albayrak; "Derste, otobüste, evde sık sık oynuyorum. Gün içerisinde bir anda aklıma geliyor ve elimi hemen telefona atıyorum." dedi.

"3 GÜNDEN BERİ 1 BÖLÜMÜ GEÇMEYE ÇALIŞIYORUM"

Aa oyununda 170. bölümde olduğunu belirten Sultan Albayrak, 3 günden beri bu bölümü geçmeye çalışıyorum. Son bir ok kaldığında çok oluyorum. Hele hele o sok oku hedefe tutturamazsam çok sinirleniyorum. Bu sinirli halim ister istemez dışarıya yansıyor." ifadelerini kullandı.

"BİRİNCİ GÜNDE BAĞIMLI OLDUM"

Bir diğer Aa bağımlısı kullanıcı da Sinem Şahin. Şahin, henüz oyunun birinci gününde ama bağımlı olduğunu itiraf ediyor. Sinem Şahin de son oku hedefe tutturamayınca çıldıranlardan. Şahin de telefonu her eline aldığında Aa oyunun aklına geldiğini ve hemen oynamaya başladığını söyleyerek oyunun bağımlılığının ne kadar etkili olduğunu gözler önüne serdi.

AA OYUNU SİNİRLERİNİZİ ÇILDIRTIYOR

Zorlayıcı bölümleri ile son derece sürükleyici olan "Aa" isimli bu oyun, sizi kolayca bağımlısı haline getirebilecek kadar sinirlerinizi bozabilir. Kendi etrafında dönen bir yuvarlağa size verilen sayı çubuklarını birbirlerine temas ettirmeden saplamaya çalıştığınız bu oyunda bölümleri geçtikçe dairenin dönme hızı, çubukların sayısı ve dairenin dönüş yönü gibi unsurlar değişebiliyor ve her geçen bölümde oyun daha da zor bir hal alıyor.

BU OYUN DÜNYAYI BAĞIMLISI YAPTI


Oynaması ücretsiz olan bu oyunda da her ücretsiz oyunda olduğu gibi çeşitli reklamlar mevcut; eğer bu reklamları görmek istemiyorsanız 2 Lira ödeyerek onları kapatabilir; eğer bölümleri tek tek geçmek size zor geliyorsa 10 Lira vererek tüm bölümleri açabilirsiniz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aa oyunu hakkında büyük tehlike: Bağımlısı oldum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN