O telefonda sorun var!

G4'te bulunan önyükleme döngüsü sorunu firma tarafından kabul edildi.

Giriş Tarihi: 27.1.2016 17:36 Güncelleme Tarihi: 27.1.2016 17:49
O LG telefonda sorun var!

LG, şu sıralar yeni amiral gemisi LG G5 üzerinde çalışıyor. Şubat ayındaki MWC 2016 fuarında yeni amiral gemisini tanıtacak olan firma tüm dikkatini bu etkinliğe yöneltmişken bir süre geçen yılki amiral gemisi modeli G4'te bulunan bir sorunla uğraşmak durumunda kalacak gibi görünüyor.

Geçtiğimiz aylarda forumlarda kullanıcılar LG G4'te bulunan bir sorundan söz etmişlerdi. Telefonunun kullanıcılarının belirttiğine göre telefon, bir anda rastgele kapanıyor ve önyükleme döngüsü içerisine giriyor. Kullanıcılar telefonu yeniden açmak istiyor ancak cihaz, önyüklemedeki LG logosunun göründüğü kısımda kalıyordu. Cihaz, tekrar ve tekrar yapılan denemelerde ancak açılabiliyordu.

LG bugün bu sorunu kabul etti. Bu sorunun "bileşenler arasındaki gevşek bağlantıdan" kaynaklandığını belirten LG, bu sorunu yaşayan kullanıcılarının sorunlarını ücretsiz şekilde düzelteceğinin sözünü verdi.

LG, bu sorunu yaşayan kullanıcılarına şu an için cihazlarını satın aldıkları yere götürmelerini tavsiye ediyor. LG, burada cihazlarının "tam garanti kapsamında" tamir edileceğini söyledi.

Aşağıdaki videoda bu sorunu yaşayan bir kullanıcının yayınladığı videoyu bulabilirsiniz.

Peki siz böyle bir sorun yaşadınız mı?

Emre Çetinkaya

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
O LG telefonda sorun var!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN