İnşaatta başlayan kardeş kavgasında 2 ölü | Video

İnşaatta başlayan kardeş kavgasında 2 ölü | Video
04.03.2021 | 13:55

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi’nde inşaat ustası kardeşlerin kavgasında kan aktı. Doğan Akbay, iki kardeşini öldürüp kayıplara karıştı. Akbay kısa bir süre sonra polis tarafından yakalandı.

Denizli'nin Merkezefendi ilçesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde bulunan inşaatta sabah 08:30 sıralarında meydana gelen olay iddiaya göre şöyle gelişti. Sabah saatlerinde çalıştıkları inşaata gelen duvar ustası Doğan, Hamza ve Ümit Akbay üzerlerini değiştirip işe başladılar. Bu sırada kardeşler arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

SİLAHINI PEŞ PEŞE ATEŞLEDİ
Tartışmanın kavgaya dönüştüğü olayda Doğan Akbay, yanında taşıdığı silahı kardeşlerine doğrultup peş peşe ateşledi. Hamza ve Ümit Akbay kanlar içinde yere yığılırken, Doğan Akbay silahıyla birlikte kayıplara karıştı.

KISA SÜREDE YAKALANDI
İnşaatta çalışan diğer ustaların yaptığı ihbar sonucu olay yerine çok sayıda polis ve ambulans ekipleri sevk edilirken Hamza ve Ümit Akbay'ın olay yerinde yaşamını yitirdiği tespit edildi. Olaydan sonra kayıplara karışan Doğan Akbay ise kısa bir söre sonra yakalandı.

SON DAKİKA