Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ZTK itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor'

A Spor, A Haber ve Atv’nin her yıl yüzün üzerinde naklen yayınlarla futbol severlerin evine taşıdığı Ziraat Türkiye Kupası heyecanı Türkiye’nin 81 ilinden takımları karşı karşıya getiren benzersiz bir organizasyon olarak Türkiye’yi kucaklamaya devam ediyor…

ZTK İTİBARSIZLAŞTIRILMAYA ÇALIŞILIYOR

Turkuvaz Medya Grubu'nun bu çabasına rağmen bazı kesimler Ziraat Tütrkiye Kupası markasını son yıllarda neredeyse sistemli bir şekilde itibarsızlaştırmaya çalışıyor.

5 sezondur Türkiye'nin en eski ve en önemli futbol markalarından olan Ziraat Türkiye Kupası'nı ülkenin dört bir yanından naklen ve şifresiz olarak yayınlayan Turkuvaz Medya grubu futbol endüstrisine önemli bir kaynak, futbol severlere de kahvehaneye gitmeden maç izleme fırsatı veriyor.

81 İLİN TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA

A spor, A Haber ve Atv'nin her yıl yüzün üzerinde naklen yayınla futbol severlerin evlerine taşıdığı Ziraat Türkiye Kupası heyecanı, Türkiye'nin 81 ilinden ve bütün lig kategorilerinden takımları karşı karşıya getiren benzersiz bir organizasyon olarak Türkiye'yi kucaklıyor. Fakat hal böyleyken bazı kesimler Zşraat Türkiye Kupası markasını son yıllarda neredeyse 'sistemli' denebilecek bir şekilde itibarsızlaştırmaya çalışıyor.

ARKADAŞINA GÖNDER
'ZTK itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN