Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Lütfi Elvan "Kılıçdaroğlu başarısızlığını örtmeye çalışıyor"

Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu'na hakaret eden CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi. A Haber canlı yayınında Murat Akgün’ün sorularını yanıtlayan Başbakan Yardımcısı Elvan, Kılıçdaroğlu'nun ifadelerini utanç verici olarak nitelendirdi, "Kendi başarısızlığını örtmek için Cumhurbaşkanımıza saldırıyor" dedi.

"UTANÇ VERİCİ İFADELER"

Siyasette gerçekten başarılı olamamış bir lider ana muhalefet lideri. Proje üretemeyen bir ana muhalefet lideri, Türkiye'nin gelişmesine katkı sağlayamayan bir lider.Bu kişi kalkıyor, bir ana muhalefet partisi liderine yakışmayacak şekilde Sayın Cumhurbaşkanımıza saldırıyor, ağza alınmayacak ifadeler kullanıyor. Yine Aile Bakanımıza yönelik kullandığı ifadeler, gerçekten bunlar utanç verici hadiseler, tekrar kınıyorum.

"BAŞARISIZLIĞINI ÖRTMEK İSTİYOR"

Bir ana muhalefet liderinin artık siyasi arenaya dönmesi gerekiyor, siyaset ile uğraşması gerekiyor. Cumhurbaşkanımızın görevleri, yetkileri belli, Cumhurbaşkanımız kendi görevini layığı ile yapıyor varsa bir sıkıntın hükümet olarak biz varız. Ama gece gündüz Sayın Cumhurbaşkanımıza saldırıyor, kendi başarısızlığını kapatmaya yönelik bir girişimden başka bir şey değil, Sayın Cumhurbaşkanımıza saldırarak kendi başarısızlığını bugüne kadar girmiş olduğu her seçimden mağlubiyet ile çıkmasını ört bas etmeye çalışıyor bunun başka bir anlamı yok diye düşünüyorum.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
  • HER ZAMAN
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Lütfi Elvan "Kılıçdaroğlu başarısızlığını örtmeye çalışıyor"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN