Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şehit için geldiler... İşte merak edilen ler: ve

’na bağlı olan ve ’nın en seçkin askerleri olarak gösterilen ve ’ler Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında icra ettikleri operasyon görüntülendi.

Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı (), Jandarma Özel Operasyon Komutanlığı () ekipleri, Trabzon'un Maçka ilçesinde Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik ve 15 yaşındaki 'ü şehit eden 'lı teröristleri etkisiz hale getirmek için 2 tabur halinde bölgeye gönderilmişti. Bölgeye geldikleri günden bugüne operasyonlarını aralıksız sürdüren JÖAK ve JÖPER'lerin ilk defa geldikleri bölgeden yaptıkları operasyonlara ilişkin görüntüleri yayınladı.


tarafından resmi sosyal medya hesaplarında paylaşılan görüntülerde ler sisli ve yağmurlu havayı aldırmaksızın ormanlarında eli kanlı terör örgütü mensuplarını bulmak için operasyon icra ediyor.

Giresun Jandarma Bölge Komutanlığı emrine verilen bu çok özel operasyon timleri bayramda da 'Eren Bülbül' operasyonunu aralıksız sürdürdü.
Operasyonların hafta içinde 1 tabur JÖAK ve JÖPER'in daha bölgeye gönderilmesiyle alan genişletilerek devam edileceği bilgisine ulaşıldı.

ARKADAŞINA GÖNDER
Şehit Eren Bülbül için geldiler... İşte merak edilen özel timler: JÖAK ve JÖPER
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN