Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Arazide gezinti yapan araçtan yılan çıktı!

Isparta’da 3 arkadaş hafta sonu offroad yapmak için Davraz Kayak Merkezi bölgesinden Eğirdir’de bulunan Kasnak Meşesi Ormanları’na gitti. Burada bir müddet araçlarıyla engebeli arazide gezinti yapan Ali Yunus Kaya ve arkadaşları şehre geri geldi. Ali Yunus Kaya akşamüzeri aracını yıkamaya götürdüğünde ise sürprizle karşılaştı. Bir yılanın aracının motor bölümüne girdiğini fark eden Ali Yunus Kaya durumu Isparta İtfaiye Müdürlüğü’ne haber verdi.

Acilen Ali Yunus Kaya'nın evin önüne park ettiği aracın başına gelen itfaiye personeli, yılanı bulunduğu yerden çıkarmak için büyük uğraş verdi. bir saatlik çalışmanın ardından bulunduğu yerden çıkarılan yılan, şehir dışında doğal ortama bırakıldı.
Araç sahibi Ali Yunus Kaya, aç arkadaşıyla birlikte offroada çıktıklarını, Davraz Dağı'nın arka tarafından dolaşarak Yukarı Gökdere Köyü'ne ve Kasnak Meşesi Ormanları'na geçtiklerini belirterek; "Orada mola vermiştik, zannediyorum oradaki mola esnasında araca geçmiş. Akşamüzeri şehre döndüğümüzde aracı yıkamaya götürdüğümde benzinlikte fark ettim. Yarısı sileceğin, yarısı da kaputun içerisindeydi. Müdahale etmeye fırsat kalmadan tekrar kaputun içerisine girdi. Isparta İtfaiyesinden yardım istedik" dedi.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Arazide gezinti yapan araçtan yılan çıktı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN