Türkiye'nin en iyi haber sitesi

GİZEMLİ DERNEK, KOÇLAR'IN ADASINDA YENİ YAŞINI KUTLAYACAK

Dünyanın saygın patronları ve CEO'larının üye olduğu, en büyük ilkesi gizlilik olan Young Predisent's Organization'ın (YPO) Türk üyelerinin, büyük bir yıl dönümü partisi hazırlığında olduğunu öğrendim. 2005 yılında Pera Palace'ta yaptıkları Moulin Rouge konseptli balo ile varlığını öğrendiğimiz YPO'nun yeni yaşını kutlayacağı partiye, Holding Başkan Vekili Ali Koç evsahipliği yapacak.

REVÜ KIZI OLMUŞLARDI!
Kaan-Merve Gürsel, Cem-Ala Şirin, Zafer-Esra Civelek, -Aylin Saruhan ve Sibel Kutman gibi pek çok üyesi olan derneğin partisi, bu pazar (25 Eylül) Koç Ailesi'nin Tuzla açıklarındaki adasında gerçekleşecek. Eğitim amaçlı bir dernek olmasına rağmen gizliliğin şart olduğu ve sırlarını sızdıranların dernekten atıldığı YPO'nun yıl dönümü partisinde neler olacağını maalesef öğrenemedim. Ancak 2005'teki baloda; YPO üyelerinin, Moulin Rouge konseptine uyarak revü kızı kılığına girdiğini, sahnede kankan dansı yaptıklarını, 2013'teki partisinde ise, o yılın en çok ses getiren filmlerinden 'Muhteşem Gatsby'den ('The Great Gatsby') ilham alıp 1920'lerin Amerika'sını Fransız Sarayı'na taşıdıklarını düşününce, bu galadan da müthiş bir performans bekliyorum doğrusu...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN