Türkiye'nin en iyi haber sitesiShangri-La Bosphorus Oteli'nin de sahibi olan Tanrıverdi Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Tanrıverdi'nin oğlu Berk Tanrıverdi ile stil danışmanı Ceylan Atınç, geçen hafta teknede minik bir törenle evlenmişti. Otelleri dururken tekneyi tercih etmelerini ve düğüne sadece 15 kişinin katılmasını pandemiye bağlamıştım; yanılmışım! Meğer bu evlilikten damat beyin ailesinin haberi yokmuş!

Evet, yanlış okumadınız. Berk Tanrıverdi, ailesinden habersiz evlenmiş. Çünkü Tanrıverdi Ailesi, oğullarının, kendisinden yaşça büyük, daha önce evlenmiş ve 11 yaşında çocuğu olan Ceylan Atınç ile evlenmesine onay vermemiş. Ailesini ikna edemeyeceğini anlayan Berk Bey de, onlardan habersiz sevdiği kadına nikahı basıvermiş! Gizli nikahı öğrenen Tanrıverdi Ailesi'nin şoka girdiğini, özellikle İbrahim Tanrıverdi'nin çok kızdığını duydum. Umarım bir orta yol bulurlar da bağları tamamen koparmazlar…


Yeni gelin
çocuklarıyla alışverişte
2006'da evlendiği Bülent Çavuşoğlu'ndan 2014'te boşanan Tuğçe Eyilik, dört yıl flört ettiği Ekrem Vardar ile 28 Ağustos'ta evlenmişti. Yakın dostları Sinan Şahinbaş'ın Bodrum'daki evinde sade bir törenle gelingüvey olan çift, balayını da Bodrum'da geçirdi. Tuğçe Hanım, Yalıkavak Marina'da alışverişte objektiflere yansıdı. Yanında da Bülent Çavuşoğlu'ndan olan oğlu Efe Paşa ile eşi Ekrem Bey'in ilk evliliğinden olan kızı Ayşe Vardar vardı. Tuğçe Hanım'ın, Ayşe'nin de gönlünü kazandığını duymuştum, doğruymuş. Bu arada Efe Paşa ile Ayşe de gayet iyi anlaşıyormuş.

Arda
sezona hazır
Galatasaray'ın hafta sonu oynayacağı hazırlık maçı iptal olunca takımın yeni transferi soluğu Bodrum'da ailesinin yanında aldı. Mandarin'deki evlerinde tatil yapan eşi Aslıhan Hanım ve çocuklarıyla hasret gideren Arda'yı, Bodrum'da görevli arkadaşım Ersin Al, 'nda demirli teknesinden denize girerken görüntülemiş. Arda'nın fazla kilolarından kurtulduğu dikkatimi çekti. Arda'nın hırs yaptığını ve sezona çok iyi hazırlandığını duyuyordum, doğruymuş. Bu arada Arda, 11 Eylül'de başlayacak olan sezon öncesi son tatilini de yapmış oldu.

Ünlü profesöre hüzünlü veda

Bizim Vakfı ve 'nin kurucusu Prof. Dr. Gündüz Gedikoğlu, 93 yaşında hayata veda etti. Tıp dünyamızın pediatrik hematoloji ve onkoloji duayeni, pediatrik kemik iliği nakli öncüsü Gedikoğlu için Haliç Üniversitesi'nde düzenlenen anma törenine öğrencileri, ailesi ve sevenleri katıldı. Gündüz Gedikoğlu'nun cenazesi, Zincirlikuyu Mezarlığı Camii'nde kılınan cenaze namazı sonrası Zincirlikuyu Mezarlığı'na defnedildi. Gündüz Bey'e Allah'tan rahmet, sevenlerine sabırlar dilerim.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA