Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gökyüzü; 2018 yılında, magazin dünyası, 2017 yılını geride bırakacak olaylar yaşanmasına sebep olacak diyor.
Bu kadarı da olmaz diyeceğimiz birçok şeye tanıklık edeceğiz.
2018 yılının kor ateşleri kimin gözlerini kör edecek, kimlerin ayaklarını yerden kesecek derseniz; yok yok derim.
2018 yılında, hem güzelliği, hem de aşkı ile her yerde 'yi göreceğiz. Sürpriz evlilik kararı alacak ünlüler arasında yer alan Akrep burcu Hadise, 2018 yılında ayakları yerden kesilecekler arasında!
1972 doğumlu Başak burcu Gülben Ergen, hayatının en farklı yılını yaşayacak. Ergen, yeni ilişkisi ve farklı projelerle gündeme gelecek.
megastar 'ın 2018 yılında çocuk özlemi bitecek. 2017 yılında içine çekilmeye çalışılan konular, Türk basını tarafından 2018 yılında da gündem yapılacak.
23 Nisan 1972 doğumlu Boğa burcu Demet Akalın, 2018 yılında kazançlarına kazanç eklerken, yine söz düelloları ile gündeme gelecek. Akalın, tüm Boğa burçları gibi 2018 yılının Mayıs ayında birtakım sorunlar ile uğraşacak.
9 Haziran 1952 doğumlu Bülent Ersoy, sağlık sorunları ile ilgili açıklamaları ve 2018 yılında yapacağı yardımlarla dikkatleri üzerine çekecekler arasında yer alacak. Diva, özellikle Haziran ve Temmuz aylarında ani sağlık sorunları yüzünden yeni bir yaşam tarzı belirleyecek.
1 Temmuz 1970 doğumlu Yengeç burcu Deniz Seki, son yıllarda yaşadığı talihsizliğine inat 2018 yılında en çok konuşulanlar arasında yer alacak.
Adeta yıprandığı günlere inat farklı projelere imza atacak olan Deniz Seki, yeni görünümü ve ilişkisi ile herkesin merak konusu olacak.

ASTRO GÜNDEM
Tarikatları, örgüt liderlerini, dünyaca popüler olan inanç sistemlerini yıkabilecek günler başlıyor ve adeta tarih yeniden yazılıyor.
Merkür-Ay Düğümü 120'liği meydana gelirken, PR ajansları ve diplomatlar için ideal bir gün.
Sosyal hayatta ise aksiliklerin üst üste yaşanacak olması, kaos ortamının yaşanmasına neden olabilir.
Gün dikkat gerektiriyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN