Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tanrıöver: "’nın Bağrında Büyüdüm"

Giriş Tarihi: 8.3.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 15:14
Tanrıöver: Adana’nın Bağrında Büyüdüm
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Şube Müdürlüğü’nden istifa ederek, AK Parti Adana Milletvekili Aday Adayı olan Mehmet Tanrıöver, Adana’nın bağrında büyüdüğünü ifade ederek, "Adanalı esnafın sesi olacağım” dedi.
Tanrıöver, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bağlı oda başkanlarına ziyaretleri kapsamında, Halk Otobüsleri Odası Başkanı Niyazi Göğeri ve Oto Boya Kaporta ve Egzozcular Odası Başkanı Nuri Zengin’i ziyaret etti.
Tanrıöver, Adana’ya ve Adanalılara hizmet etmek için aday olduğunu belirterek, "Sizlerden destek istemek, istişarelerde bulunmak üzere aranızdayım” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Halk Otobüsleri Odası Başkanı Niyazi Göğer ve Oto Boya Kaporta ve Egzozcular Odası Başkanı Nuri Zengin, “Oda olarak, bütün partilere eşit mesafedeyiz. Fakat Adana sevdasıyla yanıp tutuşanlar, Adana için çalışanlar, Adana’yı unutmayacak olanlar ve Adana’ya bağı olan adaylar istiyoruz. Size de çıktığınız yolda başarılar diliyoruz. Umarız Adana için hayırlı olacak sonuçlar doğar" diye konuştular.
Tanrıöver ise Adana’nın bağrından çıkan bir kişi olarak Adana’nın sorunlarını çok yakından bildiğini, bu yüzden halkın teveccühünü alacağına inandığını söyledi. Tanrıöver, "Adana’nın bir evladı olarak, Adanalıların sorunlarına vakıfım. Vatandaşlarımızın çektiği sıkıntıları bizzat yaşıyoruz. Dolayısıyla her gün yaşadığımız sorunları çözmek için var gücümle çalışacağım. Bunun yolu da siyasetten geçiyor. Kurulduğu günden beri AK Parti’yi destekliyorum. Ülkeye yapılan hizmetleri daima takdir etmişimdir. Bundan sonra Adana için yapılacak hizmetlerde de payımın olması gayretiyle Adana’yı ve Adanalıyı tanıyan bir isim olarak bu yola çıktım" dedi.
Ak Parti Milletvekili Aday Adayı olan Tanrıöver, Adana’nın hizmet konusunda, yerel yönetimlerden kaynaklanan çok büyük eksiklikleri olduğunu da ifade etti.
Şehiriçi ulaşım ve şehircilik konusunda yeterli yol alınamadığından bahseden Tanrıöver, Adana’ya yapılacak hizmetlerin Adana’da takipçisi, Ankara’da da sesi soluğu olacağını söylyedi. Tanrıöver, "Ankara takdir eder, Adanalı da teveccüh gösterirse, sadece seçimden seçime veya Adana’ya gelince vaktimi otel lobilerinde geçirmek yerine, halk arasında ve halk ile iç içe olacağımdan kimsenin şüphesi olmasın, Bugüne kadar halktan kopuk yaşamadık. Bundan sonrada ego ve makam sevdasına kapılıp, Adana’dan kopmayacağım. Allah nasip ederse 7 Haziran’dan sonra bu duruşumu tüm hemşehrilerime ispat edeceğim" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tanrıöver: "Adana’nın Bağrında Büyüdüm"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN