İş dünyası ayıbı

Giriş Tarihi: 28.8.2013

ATSO'dan gelen davet üzerine dünkü meclis toplantısında stant açan MP Antalyaspor, 100 işadamının katıldığı toplantıda tek bir kombine satamadı

Spor Toto Süper Lig'de, geçen ay en çok konuşulan 3 Anadolu takımından biri olan Medical Park Antalyaspor, kendi şehrinde hayal kırıklığı yaşadı. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ATSO) dün yapılan meclis toplantısında stant açan MP Antalyaspor, 1 tane bile kombine satamadı. Yaklaşık 2 saat süren meclis toplantısına katılan 100 işadamından hiç biri standa uğrayıp kombine almadı. MP Antalyaspor tarafından gönderilen iki kulüp görevlisi, son işadamı da meclis toplantısından çıkana kadar açık tuttukları standı satış yapamadan toplayıp tesislere döndü.

DAVET ATSO'DAN GELDİ

ATSO'nun Pazartesi günü yapılan yönetim kurulu toplantısı öncesi Antalyaspor Kulübü aranarak Salı sabahı meclis toplantısının başlayacağı bildirildi ve kombine kart satışı için stant açmaya davet edildi. Bunun üzerine meclis toplantısı sırasında stant açmak üzere Antalyaspor iki personelini görevlendirildi. ATSO'da meclis toplantısı başlamadan kombine kart satışı için stant hazır duruma getirildi. Toplantıya giren meclis üyelerinin hiç biri kombine satın almadı. Meclis üyelerinin toplantı bitiminde kombine satın alabilecekleri umudu ile stant bekletildi. Ancak toplantıya katılan 100 meclis üyesinden hiç biri kombine standına uğramadan ATSO'dan ayrıldı.

2 YIL ÖNCE 1 TANE SATILMIŞTI

ATSO'nun meclis toplantısında kurulan standda bir tane bile kombine satılmamış olması kırmızı-beyazlı kulübün kurmaylarını şok etti. Geçen yıl dönemin ATSO Meclis Başkanı Ali Rıza Akıncı'nın çağrısı üzerine 100 kombine satılmıştı. İki yıl önce ise yine ATSO'da meclis toplantısı sırasında kurulan stanttan sadece şimdi Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı olan Nafiz Tanır kombine satın almıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İş dünyası ayıbı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN