Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şifa Koleji Konyaaltı'da

Özel Şifa Sağlık Koleji, Kepez'den sonra artık Konyaaltı'da da geleceğe şifa dağıtmaya başlıyor

Giriş Tarihi: 30.8.2013
SAĞLIK sektöründeki personel açığına cevap vermek ve kaliteli ara elaman ihtiyacına çözüm sunmak amacıyla ilk olarak Kepez'de açılan Özel Şifa Sağlık Koleji, 2013-2014 yeni eğitim öğretim yılında bünyesine Konyaaltı okulunu da ekledi.

SINIFLAR 22 KİŞİLİK

Modern eğitim anlayışı ile geleceğe şifa dağıtan bireyler yetiştiren Özel Şifa Sağlık Koleji, Konyaaltı'nda açacağı okuluyla da hemşirelik, acil tıp teknisyenliği (ATT), radyoloji teknisyenliği ve anestezi teknisyenliği alanında öğrencilerine eğitim verecek. 22 kişilik özel sınıflar, akıllı tahta ile interaktif eğitim, İngilizce, Almanca, Rusça seçmeli eğitim verilecek.

HASTANELERDE STAJ İMKANI

Yaşam Hastanesi, Anadolu Hastanesi ve Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi'nde özel staj imkânı ve profesyonel kadrosu ile eğitimde fark yaratan Özel Şifa Sağlık Koleji, bölgeden gelen yoğun talep üzerine Antalya'da Konyaaltın'da yeni bir okul daha açarak sağlık sektörüne geleceğe güvenle bakan bireyler kazandıracak. Kolej, Kepez'de 800 öğrenciye eğitim hizmeti verirken, Konyaaltı'nda 750 öğrenciyi başarı dolu bir geleceğe hazırlayacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şifa Koleji Konyaaltı'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN