Hayırsever belediye

Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, Göynük Belediyesi tarafından Esentepe mahallesinde inşa ettirilecek olan okulun protokolünü Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ile karşılıklı imzaladı

Giriş Tarihi: 21.9.2013
Antalya Valisi Sebahattin Öztürk Göynük beldesinde yaptırılacak 16 derslikli okul protokolüne imza attı. Törende, Kemer Kaymakamı Bayramali Köse, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay, Göynük Belediye Başkanı Necati Topaloğlu katıldı. Göynük Belediyesi'nin kendi imkânlarıyla yaptıracağı 3 bin 500 metrekare büyüklüğündeki ilkokul için protokolün imzalanmasının ardından bir açıklama yapan Vali Sebahattin Öztürk, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'na teşekkür etti.

SORUN KALMADI

Daha önce çeşitli okulların yapımına ön ayak olan Necati Topaloğlu'nun şimdi de 16 derslikli bir ilkokulun yapımını üstlendiğini ifade eden Vali Öztürk, "Bize büyük kolaylık sağladı. Göynük'te ciddi anlamda eğitim sorunumuza neşter vurdu. Orada var olan bütün noksanlıklarımızı giderdi. Kendisine teşekkür ediyoruz. Eğitimden geldiği için bu hassasiyeti gösterdi. Gerçekten orada okul ihtiyacımız kalmadı" dedi.

MYO DA YAPTIRMIŞTI

Göynük Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ise Vali Öztürk'e teşekkür ederken, bir süre önce temeli atılan Akdeniz Üniversitesi'ne bağlı Aşçılık Meslek Yüksekokulu ile bin 200 kişilik kapalı spor salonunun kısa zamanda tamamlanacağını kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayırsever belediye
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN