Akaydın ateş püskürdü

Giriş Tarihi: 31.3.2014
Seçim Koordinasyon Merkezi'nde Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Ümit Uysal ile birlikte seçim sonuçlarını televizyon kanallarından takip eden CHP Büyükşehir Adayı Mustafa Akaydın, sonuçlar hakkında bilgi göndermeyen sandık başındaki ekibine ateş püskürdü.

MORALSİZ GÖRÜNDÜ
AK Parti Büyükşehir Başkanı Adayı Menderes Türel sempatizanlarının parti önünde zafer kutlaması yaptığı saat 23.00 sularında hayli moralsiz gözüken Başkan Akaydın, sandık sonuçları bilgisi göndermeyen partililerine kızdı. Geçen seçimde saat 17.00'de seçimi kazandığına dair bilgi gelmesine rağmen bu seçimlerde 5 saat geçmesine karşın bilgi gelmediğinden yakınan Akaydın, ekibine, "Sandıklar kapanalı 5 saat oldu, içinde bulunduğum Muratpaşa'da bile ne durumda olduğumu söyleyemiyorsunuz. Bu tam bir skandal" diye sert çıktı.

MANİPÜLASYON VAR

Saat 22.00'ye kadar olan seçim sonuçlarını değerlendirilmesi istenen Akaydın, "Gayri resmi bilgilere göre biz 4 puan öndeyiz. Hiçbir seçimde olmadığı kadar tuhaflık var. Geçen seçimde saat 17.00'de sonuç almışken bu seçimde 22.00'de sonuç alınamaması çok tuhaf" diye konuştu. AK Partililerin seçimi kazanma kutlaması yapmasını nasıl gördüğü de sorulan Akaydın, "Kendilerine göre yöntemleri vardır. Bizim sonuçlara göre biz önde görünüyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akaydın ateş püskürdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN