İpler geriliyor

Giriş Tarihi: 20.7.2014

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, Antalyaspor Vakfı'nın yaptığı açıklamaya tepki göstererek, "Vakfa değil, açıklamaya karşıyım" dedi

Antalyaspor Vakfı'nın yaptığı açıklama ile mevcut yönetimi eleştirmesi sonrası gerilen ortam sertleşmeye başladı. Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer açıklamadan birçok vakıf yöneticisinin haberi bile olmadığını söyleyerek, "Antalyaspor Vakfı'nı dikkate almıyorum demedim. Yönetim Kurulu toplantısı yapılmadan böyle bir açıklama yapıldığını söylüyorum. Antalyaspor Vakfı'nın toplantı defterini istedim, baktım. Yönetim kurulu kararı olmadığını gördüm. Bu açıklama yönetimin değil, iki kişinin açıklamasıdır" dedi.

CESARET GELDİ

Vakıf yönetiminin kendilerine verdiği desteği birden bire çekmesine bir anlam veremediğini kaydeden Gencer, "Ne değiştir birdenbire? Tam destek veriyorlarken kulüpte yapılan iftar yemeğinden sonra çark etmelerini anlamış değilim. Ali Yılmaz Antalyaspor'a başkanlık yapmak istiyorsa, bizim başarısız olduğumuzu düşünüyorsa buyursun gelsin. Yönetici arkadaşlarımızın heyecanını ve şevkini görünce Ali Yılmaz'a cesaret geldi sanırım. Keşke aynı cesaret genel kurullarda gelse de başkanlığa aday olsalar" dedi.

YÖNETİME GİRME DEDİLER

Genel Kurul öncesi Ali Yılmaz ile görüştüğünü ve destek istediğini, kendisine yakın isimleri yönetim kurulunda görmek istediğini anlattığını ifade eden Gültekin Gencer, "Bir kişi bile yönetim kuruluna girmedi. Tam tersi o isimler, yönetime girmemeleri için telkin aldıklarını da bana söylediler" dedi. Antalyaspor Vakfı İkinci Başkanı Mevlüt Yeni'yi de eleştiren Gencer, "Telefonlarıma bakmıyor, sosyal medyadan yanıt veriyor. Yakışıksız oldu" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İpler geriliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN