Toraman Mobilya

Geniş bir pazarlama ağıyla hizmet veren Toraman Mobilya, kısa zamanda aranılan destek firma olarak sektörde yer buldu

Giriş Tarihi: 21.1.2015
Toraman Mobilya
Akdeniz'in turizmde olduğu kadar yaşamda da önde gelen tedarikçi firmaları arasında yer alan ve bünyesindeki iç ve dış mekan mobilya markalarıyla modern alanlara kullanım rahatlığı sağlayan Toraman Mobilya, geniş bir pazarlama ağıyla hizmet veriyor. Antalya'da Eski Sanayi Sitesi'nde faaliyet gösteren Toraman Mobilya, bünyesinde barındırdığı iç ve dış mekan mobilya markaları ile geniş ürün gamıyla turizm sektörünün en büyük tedarikçi firmaları arasında yer alıyor. 250 bayisi ile sektöründe bölgenin önde gelen firmalarından biri olan Toraman Mobilya, 3 bin 500 metrekarelik kapalı alanda 300 çeşit ürünü aynı anda teşhir edebiliyor.

ARANILAN DESTEK FİRMA

Bundan 36 yıl önce işe ilk başladıkları masa ve sandalye üretimine bir süre sonra son vererek bölgede eksikliğini gördükleri toptan mobilya satışına yöneldiklerini ifade eden Toraman Mobilya Genel Müdürü Adem Toraman, özellikle turizm sektöründe turistik tesislerin iç ve dış mekan mobilya ihtiyaçlarını karşılayarak kısa zamanda aranılan bir destek firma olduklarını söyledi.

TERCİH SEBEBİ
Özellikle bahçe mobilyaları alanında en çok ürünle otellerin dış mekanlarına çözüm oluşturduklarını dile getiren Adem Toraman, "Geniş ürün yelpazemizle hizmet verdiğimiz için müşterilerimize farklı alternatifler ve seçenekler sunabiliyoruz. Bu durum sürekli iş ortaklarımızın tercih nedenlerinden birini oluşturuyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Toraman Mobilya
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN