Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İlk yıl büyük başarı

Giriş Tarihi: 7.2.2015
İlk yıl büyük başarı

Antalya Sınav Koleji açılışının birinci yılında Teog sınavlarında 3 Türkiye birincisi çıkarıp büyük bir başarıya imza attı. Düzenlenen törenle öğrenciler ödüllendirildi

Antalya Sınav Koleji açılışının birinci yılında Teog sınavlarında 3 Türkiye birincisi çıkararak büyük bir başarıya imza attı. 8. sınıflarda toplam 47 öğrencinin eğitim gördügü Sınav Koleji 3 Türkiye birinciliğinin yanında 6 dersten 76 adet full çıkardı. Öğrencilerin yüzde 50'den fazlası 100 ve 100 üzeri yaptı. Başarılı öğrenciler Antalya Sınav Koleji'nde düzenlenen ödül törenine, Sınav Koleji Kurucusu Furkan Divarci, Genel Müdür Ümit Yapar, idareciler, öğretmenler ve velilerin katıldığı törenle ödüllendirildi. Türkiye birincisi olan öğrencilere okul yönetimi tarafından altın hediye edildi. Antalya Sınav Koleji öğrencileri Irmak Yılmaz ve Elif Canpolat Alanya'da düzenlenen okullar arası eskrim müsabakalarında Antalya üçüncüsü olarak bronz madalya aldı. Okulda düzenlenen ödül töreninde başarılı öğrencilere teşekkür belgesi verildi.

SATRANÇTA BİRİNCİLİK

Satranç Fedarasyonu ve Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlediği okullar arası satranç turnuvasında Sınav Koleji öğrencisi Sıla Oktaroğlu Antalya birincisi oldu. Okul satranç takımının erkek öğrencileri de il yedincisi olarak başarıya imza attı.

YÜZME TAKIMINDA 3'ÜNCÜLÜK

Liseler arası yüzme yarışlarında antrenörlüğünü Nurdan Aydın ve Ali Taşdemir'in yaptığı Sınav Koleji Yüzme Takımı Antalya 3. olarak büyük bir başarıya imza attı. Yüzme takımı öğrencileri de törende ödüllendirildi. Antalya Sınav Koleji'nde düzenlenen ödül töreninin sonunda öğrenciler ile birlikte pasta kesimi gerçekleştirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlk yıl büyük başarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN