Belediye borcuna eleştiri

AK Parti Burdur Merkez İlçe Başkanı Birkan İş, CHP'li Burdur Belediyesi'nin 'Borç ödediğimiz için hizmet yapamıyoruz' sözlerine rakamlarla yanıt verdi

Giriş Tarihi: 5.4.2015
Belediye borcuna eleştiri
AK Parti Burdur Merkez İlçe Başkanı Birkan İş, düzenlediği basın toplantısında CHP'li Burdur Belediyesi'nin hizmetlerini değerlendirerek, eleştirilerde bulundu. Son mecliste okunan Denetim Komisyonu raporuna göre İller Bankası'na 41 milyon 314 bin 973 TL, Vakıflar Bankası'na 5 milyon 170 bin 308 TL olmak üzere toplam 46 milyon 500 TL borç bulunduğunu ifade eden İş, "Yani bu süreçte borçları ödüyoruz, onun için hizmet yapamıyoruz iddiası gerçek dışıdır ve mevcut borca 3 milyon 500 bin TL daha eklenmiştir" ifadelerini kullandı.

YIPRATMAYACAĞIZ

Belediyenin sürekli önceki dönemleri eleştirerek prim sağlama peşinde olduğunu ifade eden İş, "Burdur'umuzun 1 gün bile boşa geçirecek zamanı yoktur. Bizler AK Parti meclis grubu adına katkı koymaya hazırız. Bizler daha önceki CHP meclis grubunun yaptığı gibi yıpratıcı, engelleyici muhalefet tarzı yerine yapıcı ve akılcı muhalefet yapacağız ve Burdur'un çıkarlarını görev süremiz boyunca koruyacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Belediye borcuna eleştiri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN