Türkiye'nin en iyi haber sitesi

3 ton getirmişler

’da demokrasi nöbetinde konuşan Milletvekili Atay Uslu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kurulmak istenen kumpası açıkladı

Giriş Tarihi: 2.8.2016
3 ton altın getirmişler
FETÖ'nün demokrasiye darbe indirerek ülke yönetimini ele geçirme girişimine karşı Antalya Cumhuriyet Meydanı'ndaki 'Demokrasi Nöbeti'nin 17'inci gününde on binlerce lı alanı doldurdu. Geceye Antalya Valisi Münir Karaloğlu, AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Emniyet Müdürü Cemil Tonbul ve çok sayıda vatandaş katılarak coşkunun artmasını sağladı.

CADI DEĞİL CANİ AVINDAYIZ
Gecede on binlere hitap eden Antalya Valisi Münir Karaloğlu, FETÖ terör örgütüne yönelik sürdürülen mücadelede kendilerinin cadı avı değil cani avı yaptıklarını söyledi. Hainlere karşı mücadelelerinin bundan sonrada devam edeceğini de belirten Karaoğlu, "Biz hainleri avlıyoruz, avlamaya da devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

HAKKINIZI HELAL EDİN
Vali Karaloğlu, "Bu süreç içerisinde zaman yanlış yaptıklarımız da oluyor ve bunun farkındayız. Akdeniz Üniversitesi'ne operasyon yaptık ve orada bazı hocalarımız bunlarla ilgisi olmamasına rağmen o listelerde yer aldı. Biz yanlışımızı fark eder etmez hocalarımızdan özür diledik ve serbest bırakıp gönderdik. Haklarını helal etsinler, bir kastımız yok. Onların farkına varır varmaz düzeltiyoruz, düzelteceğiz. 20'ye yakın hocamızı bırakmış olduk" diye konuştu.

HAİNLERİN KUMPASI
AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, FETÖ üyelerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için hazırladığı bir kumpası gündeme getirdi. Uslu, "Eğer Marmaris'te Cumhurbaşkanımızı teslim alabilselerdi otelin 7 kilometre ötesine 3 ton getirmişlerdi. Cumhurbaşkanımızı buraya götürüp altınlarla birlikte resmini çekeceklerdi" dedi. Uslu, "Ancak Cumhurbaşkanımız otelden 15 dakika önce ayrılarak tüm oyunları bozdu" ifadesini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
3 ton altın getirmişler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN