Türkiye'nin en iyi haber sitesi

7 hakkında tutuklama kararı

FETÖ soruşturması kapsamında arama-inceleme kararı verilen 25 tan adreslerinde bulunamayan 7 avukat hakkında gıyabi tutuklama kararı verildi

Giriş Tarihi: 20.9.2016
7 avukat hakkında tutuklama kararı
Antalya'da FETÖ soruşturması kapsamında haklarında arama-inceleme kararı verilen 25 tan adreslerinde bulunamayan Hasan Tarık Şen ile Ammar Yılmaz, Burak Can, Ayşe Tokgöz Coşkun, Enes Tokgöz, Abdullah Selen ile Erdal Taş hakkında gıyabi tutuklama kararı verildi.

10 AVUKAT TUTUKLANDI
25 avukattan 18'i adreslerinde gözaltına alınmış, Ali Ünal, emniyetteki sorgusunun ardından serbest bırakılmış, kalan 17 avukattan Münip Ermiş ile Lider Tanrıkulu adli kontrolle serbest bırakılmış, Hakan Evcin, Ersan Satılmış, Sedat Alp, İlknur , Tuba Günay Durmaz, Kenan Mengi ve İbrahim Yıldız ise tutuklanmıştı. Sorguları bayramda devam eden Adnan Taşkın, Osman Yengil, İbrahim Eren Çakıroğlu, Fırat Coşkun, Salih Bayram Akıncı, Mustafa Özmen, Mustafa Alper Oral ile Arif Usta da önceki adliyeye sevk edildi. 8 avukattan Osman Yengil, Mustafa Özmen ve Adnan Taşkın tutuklandı. Diğerleri ise adli kontrolle serbest bırakıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
7 avukat hakkında tutuklama kararı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN