Hain FETÖ deşifre oldu

Giriş Tarihi: 25.9.2016
Hain FETÖ deşifre oldu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş, Akseki, Manavgat ve Alanya’da katıldığı toplantılarda FETÖ’nün saf, temiz insanları kandırdığını ancak artık deşifre olduğunu söyledi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Akseki, Manavgat ve Alanya'da partisinin İlçe Danışma Kurulu toplantılarına katıldı. Akseki'de Antalya Milletvekilleri Hüseyin Samani ve İbrahim Aydın ile İl Başkanı Rıza Sümer'in de katıldığı toplantıda konuşan Ataş, Gezi olayları, 17- 25 Aralık ve MİT TIR'ları operasyonlarını hatırlatarak "Gezi'de, 17- 25 Aralık'ta, MİT TIR'larının durdurulmasında yaptığı planı tutmayan FETÖ, ilk defa darbe girişimiyle deşifre oldu. FETÖ, hain planlarıyla artık hepimiz tarafından biliniyor" diye konuştu.

DÜNDEN BUGÜNE TÜRKİYE
Mustafa Ataş, Akseki'nin ardından geçtiği Manavgat'ta da AK Parti'nin kuruluş yıllarındaki 'nin durumunu ve bugün geldiği noktayı anlattı. AK Parti'de siyaset yapmanın ayrıcalık olduğunu belirten Ataş, Ak Parti'de herhangi bir görevde bulunanların ileride çocuklarına ve torunlarına övünerek anlatacağı birçok olay olduğunu vurguladı.

ÇAVUŞOĞLU'DAN SELAM
Ataş, son olarak dün de Alanya'daki İlçe Danışma Kurulu toplantısına katıldı. Açılışta konuşan İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, salondakilere Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun selamını iletti. Antalya Milletvekili İbrahim Aydın da yaptığı konuşmasında, "Manavgatlı olsam da Alanya'da uzun süre görev yaptım. Alanya'nın bir evladı, bir vekiliyim. Alanya'mıza ne katabiliriz, ne kattık bunları anlatmak varsa eksikleri gidermek istedik" dedi.

TÜRKİYE'NİN İNCİSİ ALANYA
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, burada yaptığı konuşmada, "Alanya 'nin en önemli incilerinden birisi. Bütün dünyanın gözbebeği olan bir yerde siyaset yapıyorsunuz. Bu ülkeye katılan değerlerde emeği olan hepinizi tebrik ediyorum" dedi. AK Parti iktidarında ülkeye yapılan hizmetleri sıralayan Ataş, "Antalya'da bir dönem AK Parti olmadı, sonraki ilk seçimde hemen görevi yeniden verdiniz. Çünkü AK Parti siyaseti, halka hizmet siyasetidir" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hain FETÖ deşifre oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN