Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mis kokulu organizasyon

Antalya’da yeşil dokuyu çoğaltmak amacıyla yapılan ‘En Güzel Balkon ve Bahçe’ yarışmasında çevre mis gibi oldu. Dereceye girenlere ödüllerini Başkan Türel verdi

Giriş Tarihi: 20.5.2017
Mis kokulu organizasyon
Antalya'da yeşil dokuyu çoğaltmak, çevre bilincini ve sevgisini artırmak, görsel kalitesi yüksek kentsel mekanlar oluşturmak amacıyla Büyükşehir Belediyesince bu yıl ikincisi düzenlenen 'En Güzel Balkon ve Bahçe' yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

SEÇMEKTE ZORLANILDI
Jürinin yaptığı inceleme sonunda, En Güzel Balkon kategorisinde Lütfi Yazkan birinci, İrfan Ünver ikinci ve Mine Özer ise üçüncü oldu. En Güzel Konut Bahçesinde birinciliği Gül Uysal, ikinciliği Feray Aksoy, üçüncülüğü ise Kerime Göbüş elde etti. En Güzel Apartman Bahçesinde Şeyda Adıbelli birinci, Tuba Melekoğlu ikinci, yerleşik Almanya vatandaşı Anna Barbara Stuertz üçüncü oldu. En Güzel Site Bahçesi kategorisinde ise Sedat Timur birinci oldu, ikinciliği Kadir Çetin ve üçüncülüğü ise Sunay Ethemoğlu kazandı. En Güzel İşyeri Bahçesinde Himmet Öcal birinciliği elde etti. Hüseyin Küçükcoşkun ikinci, Ömer Faruk Yıldız da üçüncü oldu.

PARA ÖDÜLÜ VERİLDİ
Düzenlenen törende, her kategoride birincilere 4 bin, ikincilere 2 bin, üçüncülere de biner lira para ödülü verildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, çiçek şehir olma hedeflerinin yıllar öncesine dayandığını belirtti. En Güzel Balkon kategorisinde ikinci olan Emekli Astsubay İrfan Ünver, ödülünü, FETÖ'nün darbe girişiminin seyrini değiştiren Astsubay Ömer Halisdemir'in oğlu Doğan Ertuğrul Halisdemir için aldığını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mis kokulu organizasyon
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN