Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çoruhlu’dan sağlık sohbeti

Dr. , Antalyalı hanımlara özel bilgiler verdi. İnteraktif seminerde tüm diyet önerilerinin eksik kalan parçaları dolduruldu

Giriş Tarihi: 15.5.2018 ABONE OL
Çoruhlu’dan sağlık sohbeti
TERRACITY, anti-aging yaklaşımları ülkemizde ilk uygulayan hekimlerden Dr. Ayşegül Çoruhlu'yu Antalyalılarla buluşturdu. 'Alkali Yaşam' konulu söyleşide Dr. Ayşegül Çoruhlu, hayata ve sağlığa dair önemli açıklamalarda bulundu. Terracity Teras'ta düzenlenen ve soru cevap şeklinde geçen interaktif seminerde tüm diyet önerilerinin eksik bıraktığı parçaları yerine koyan bilgileri izleyicilerle paylaşan Dr. Çoruhlu, bilinçli beslenmenin hücre yenilenmesinde önemli rol oynadığına dikkati çekti, bol bol, meyve, sebze, bakliyat ve ceviz tüketilmesini önerdi.

3 KİTABINI İMZALADI
Doğadaki ürünlerin tarladan sofraya gelen kadar çok sayıda işlemden geçtiğini bu nedenle özellikle katkı maddeli yiyecek ve içeceklerden mutlaka kaçınılması gerektiğini vurgulayan Çoruhlu, hastalanmamak ve sağlıklı kalmak isteyenlerin 10-20-50 yıl sonrasını düşünerek bilinçli beslenmelerini istedi. Aynı zamanda 'Alkali Diyet', 'Tokuz Ama Açız', 'Kuantum Beslenme' adlı kitapların da yazarı olan Dr. Ayşegül Çoruhlu, söyleşi sonunda kitaplarını imzaladı ve sevenleriyle bol bol fotoğraf çektirdi.

ARKADAŞINA GÖNDER
Çoruhlu’dan sağlık sohbeti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA