Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Müzikle tanıtım

Tanıtım Vakfı, DJ ’e 2 bin 365 metre yükseklikteki zirvesinde konser verdirip klip çektirdi. Sırada ise klibi var

Giriş Tarihi: 23.5.2020 ABONE OL
Müzikle tanıtım
Antalya Tanıtım Vakfı'nın (ATAV) hayata geçirdiği proje kapsamında koronavirüs salgını nedeniyle evlerinde kalan Antalyalılar için dünyaca ünlü DJ Burak Yeter konser verdi. 'Müzikle evde kal, Antalya'yı hayal et' isminin verildiği projede, Tünektepe ve Tahtalı Dağı'nda seyircisiz konser veren Yeter, müziği ile hem Antalya'nın tanıtımına katkı verdi hem de sosyal medya üzerinden sevenleri için müzikleri paylaştı.

EŞSİZ MANZARALAR
Antalya'nın tanıtımına katkı sağlamak ve koronavirüs salgın sürecinde vatandaşlara moral vermek amacıyla başlatılan proje büyük ilgi görüyor. İlk klip Tünektepe, ikincisi ise 2 bin 365 metre yükseklikteki Olympos Tahtalı Teleferik'te yapılırken yaklaşık 1.5 saat süren konserin klipleri büyük ilgi topladı. DJ Burak Yeter, Antalya'nın dağ ve denizle iç içe nadide yerler olduğunu söyledi. Yeter, üçüncü çekimi ise önümüzdeki günlerde Tazı Kanyonu'nda gerçekleştireceklerini ifade etti.

DOĞADA KAL MÜZİKLE KAL
ATAV Başkanı Yeliz Gül Ege, koronavirüs salgın sürecinde insanlar evlerindeyken, Antalya'yı hayal etmeleri için, dünyaca ünlü DJ ile müziğin evrensel dilini kullanarak, klipler çektiklerini söyledi. Bu kliplerin temasının 'doğada kal müzikle kal' olarak belirlediklerini ifade eden Ege, "Sırada Tazı Kanyonu var, ülkemizin bu yılki teması Patara'da da çekim yapmayı planlıyoruz" dedi. Antalya'yı anlatan videolarla dünyanın farklı yerlerinden birçok insanın şehrin hayalini kurmasını sağladıklarını belirten Ege, Antalya'nın tanıtım videolarının tüm dünyaya yayılması için şu an sponsor arayışı içinde olduklarını ifade etti.

ARKADAŞINA GÖNDER
Müzikle tanıtım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA