Selo devreleri yaktı

trafoları devirdi, baz istasyonlarını yaktı, köprüleri yıktı, ambulanslara ateş açtı, su borularını patlattı. Nişantaşı tayfasını arkasına alan Selo ise yine devleti suçladı: "İnternet, elektrik ve su kesik. Yollar kapalı. Böyle barış olmaz!"

Giriş Tarihi: 19.8.2015 10:11 Güncelleme Tarihi: 19.8.2015 11:28
Selo devreleri yaktı

, Suruç'u bahane etti. Demirtaş gençlere "Silahlanın, eylemleri çoğaltın" mesajı verdi. Kandil ateşkesi bozdu, kalleşlikte sınır tanımadı. Yatağında uyuyan polisten, çocuğuyla gezen askeri bile hedef altı. Yetmedi, sivil Kürtler'i taradı. Yıllarca "Devlet burayı unuttu, hiç sosyal imkan yok" bahanesiyle dağa çıktığını söyleyenler yolları yaktı. Trafoları devirdi, köprüleri yıktı, baz istasyonlarını bombaladı, su borularını patlattı.

YOĞURTLARI ÇALDILAR
Yıllar sonra Hakkari'de hizmete giren Yüksekova Havalimanı, PKK terörü nedeniyle kullanılamaz hale geldi. PKK'nın tüm barbar eylemlerine karşın dün yüzü kızarmadan "İlçelerle iletişim sağlanamıyor. İnternet, elektrik ve sular kesik. Bu politikalarla barışı sağlamak, mümkün değil" açıklamasını yaptı. HDP'nin Nişantaşı ve Cihangir tayfasını temsilen duruma destek veren Banu Güven ise bazı bölgelerde cep telefonu ile iletişim kurulamadığı gerekçesiyle GSM operatörlerine Turkcell, Vodafone ve Avea'ya e-mail atıp, şikayette bulunduğunu açıkladı. Bu arada terör örgütü PKK Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde bir vatandaşa ait aracı durdurarak 6 bin 400 kase yoğurdu gasp etti.
TAKVİM

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Selo devreleri yaktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz