Yolanthe Yenge'nin gözyaşları

Geçtiğimiz günlerde Hollanda'daki bir TV programına eşi Wesley Sneijder'le konuk olan Yolanthe Cabau, 'Hamile kalamadığım dönemde kendimi işe yaramaz hissettim' diyerek ağladı.

Giriş Tarihi: 26.8.2015 10:30
Yolanthe Yenge'nin gözyaşları

Bebeklerini Ekim'de kucaklarına alacak olan Yolanthe Cabau ile Wesley Sneijder, geçtiğimiz günlerde Hollanda'daki bir televizyon programına konuk oldu. Banttan yayınlanan programa güzel yengenin gözyaşları damga vurdu.

KİST AMELİYATI OLDU

Yumurtalığındaki kist nedeniyle uzun süre hamile kalamadığını açıklayan Yolanthe, "Eşime bebek veremediğim için kendimi o dönem işe yaramaz hissettim" dedi.

Gözyaşlarına boğulan Yolanthe, "Hamile kalamadığım dönem babamın mezarının başında günlerce ağladım" diyerek yaşadığı üzüntüyü dile getirdi.

Yumurtalıklarından ameliyat olduktan kısa bir süre sonra hamile kaldığını söyleyen Yolanthe Cabau, ekledi:

"İbiza'dan İstanbul'a gelirken havalimanında test yaptım. Tuvalette hamile olduğumu öğrenince gözyaşlarına boğuldum."

KİLO DERDİ YOK

Yolanthe, kilo almasını da umursamadığını söyledi. Kendisi için tek önemli şeyin bebeğinin sağlığının olduğunu dile getiren Yolanthe Cabau, cinsiyetini açıklamadığı bebeğine 'Y' harfiyle başlayan bir isim koyacağını söyledi.

Wesley Sneijder, sezonun başlamasıyla İstanbul'a gelirken Yolanthe Cabau, ailesi ve arkadaşlarıyla memleketi İbiza'da kaldı. Güzel yenge, önceki akşam da bir Buda heykeli önünde böyle poz verdi.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Yolanthe Yenge'nin gözyaşları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz