Uzatmalı aşk bitti

Hadise'yle bir dargın bir barışık ilişki yaşayan Uğur Güven, yeni bir aşka yelken açtı. Güven, Seçil Sırmacı'yla olan ilişkisini sosyal medyada ilan etti

Giriş Tarihi: 29.2.2016 10:07 Güncelleme Tarihi: 29.2.2016 12:06
Uzatmalı aşk bitti

Hadise'nin uzun süredir birlikte olduğu işletmeci sevgilisi Uğur Güven ile bir dargın bir barışık süren ilişkisi sona erdi. Güven, geçtiğimiz günlerde başka bir aşka yelken açtı. Daha önce işadamı Hakan Karabiber ile evli olan Seçil Sırmacı'yla birlikte olmaya başlayan Uğur Güven; bu ilişkisini, Sırmacı'yla el ele verdiği pozlarla ilan etti. Kendisinden yaşça büyük kadınları seven, daha önce de kendisinden 25 yaş büyük olan Çiğdem Kayalı ile ilişkisi olan Güven'in yeni sevgilisi de ondan yaşça epey büyük. 17 yaşında bir oğlu olan Seçil Sırmacı, daha önce eski eşi Hakan Karabiber tarafından çocuğuyla ilgilenmiyor iddiasıyla suçlanmış, hatta bu olay gazetelere de haber olmuştu.


İşletmeci sevgili istemedi ama kendisi işletmeci oldu

Hadise, birlikte oldukları dönemde, sevgilisi Uğur Güven'den Karaköy'de mekan açtığı için ayrılmak istemişti. Ünlü şarkıcı, "İşletmeci sevgili istemem" demişti. Ancak Hadise'nin şu sıralar Bodrum'da bir beach açarak işletmeciliğe soyunmak istediği öğrenildi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Uzatmalı aşk bitti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz