Yaktın bizi Eda!

Eda Taşpınar gibi bronz bir tene sahip olmak için İkoncan’ın güneş yağını kullananlar pişman oldu. Şikayetçi olanlar eczanelere koştu. Taşpınar para basmaya devam ederken eczacılar ise isyan etti

Giriş Tarihi: 7.8.2016 15:17
Yaktın bizi Eda!

İkoncan Eda Taşpınar'ın çıkardığı güneş yağları hem kullananları hem de eczacıları yaktı! Sosyetik güzelin 'bronzing bomb' adıyla piyasaya sürdüğü yağı kullananlar soluğu eczanelerde aldı. Pek çok tatilcinin 'bronzing bomb' adlı yağı kullandıktan sonra vücudunda kabarcıklar çıktığını ve lekelenmeler olduğunu söyleyen Bodrum'daki eczacılar, ürünle ilgili şikayetler artınca sonunda isyan etti.

CEBİNİ DOLDURMAYA DEVAM
Cildinde sivilce, lekelenme ve döküntü gibi problemler yaşayan müşterilerine artık farklı güneş yağları önerdiklerini dile getiren beldedeki bazı eczaneler 'Eda Taşpınar bronzing bomb'un satışını durdurdu. "Ürünün üzerine her cilt tipine uygun olmadığı belirtilmeliydi" diyen Bodrum'daki eczacılar kapılarını çalan müşterilerine yardımcı olmaya çalışırken, markasının satışından cebini doldurmaya devam eden Eda Taşpınar ise Yunanistan'ın gözde adası Mikonos'ta gününü gün ediyor. Ünlü manken Simge Tertemiz de dahil olmak üzere sosyal medyadan 'bronzing bomb' ile ilgili aldığı şikayetlerine kulaklarını tıkayan ikoncan, ürünü yüzünden cilt problemleri yaşayan müşterilerine inat bronz teniyle çektiği pozları instagram'dan yayınlamaya devam ediyor.

ELEŞTİRİLERİ SİLİYOR
Son olarak deniz gözlüğü markası kuran Eda Taşpınar'ın sosyal medyadan yaptığı paylaşımların altına yorum yağıyor. İkoncan, gelen tepkileri hemen siliyor.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaktın bizi Eda!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz