(KVP) yeni bölüm & yeni sezon ne zaman, hangi kanalda başlayacak?

15 Ocak 2003 tarihinde yayınlanmaya başlayan tiryakilerinin beklediği haber geldi. Dizinin hayranları yeni sezonda yeni kanalı büyük bir merak ile bekliyordu.Başrollerinde, Necati Şaşmaz, Defne Samyeli, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak gibi usta oyuncuların yer aldığı ve kanal değiştirme rekoru kıran Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin hangi kanalla anlaştığı belli olmadı. Sevilen dizi son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan bölümleriyle gelmişti.

Giriş Tarihi: 9.11.2016 14:39 Güncelleme Tarihi: 11.11.2016 09:15
Kurtlar Vadisi Pusu (KVP) yeni bölüm & yeni sezon ne zaman, hangi kanalda başlayacak?

Ekranların en çok izlenen dizisi olan bu sezon hangi kanalda olacak? 13 yıldır zirveyi kimseye bırakmayan Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon da yine Kanal D ekranlarında olacak. Fakat PANA film ise daha önce yaptığı açıklamada sevilen dizinin Kanal D'de olmayacağını açıklamıştı.

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ KANALI HANGİSİ OLACAK?

Geçtiğimiz günlerde dizinin yapımcısı Pana Film'e yakın kaynaklar, yeni sezon için Kanal D ile görüşme halinde olunduğunu duyurmuştu. Ancak gelen son bilgilere göre, şu ana kadar görüşmelerden bir netice çıkmadı.

Bir dönem 'Arka Sokaklar'da rol alan Uğur Pektaş'un kadroya dahil olduğu 'Kurtlar Vadisi Pusu'nun, yeni sezonda 15 Temmuz darbe girişimini anlatması bekleniyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU OYUNCULARI VE YAPIMCISI

Oyuncular : Necati Şaşmaz (Polat Alemdar), Cahit Kayaoğlu (Cahit), Erhan Ufak (Güllü), Defne Samyeli (Zeynep), Ertan Saban (Gölge), Gaye Gürsel (Safiye), Görkem Sevindik (Pusat), Levent Can (Fehmi), Yılmaz Meydaneri (Hakkı), İbrahim Gündoğan (Mete), Orhan Edip Ertürk (Tilki Andrei) Selahattin Bel (Raskoln), Ertuğrul Şakar (Yasin Komutan), Levent Sülün (John Smith), Doğuhan Güney (Yusuf Kuzuzade), Batuhan Güney (Kenan Kuzuzade), İsmail Aydın (Süha), Vural Yayan (Hoca), Selahattin Töz (Sadık Britani), Özgür Teke (Ozi), Doğa Sakarya (Elif), Aziz Kibartaş (Algis), Adnan Erdoğan (Hüsnü Yalınkılıç), Luran Ahmeti (Ariel)

Yapımcı : Pana Film Konsept : Necati Şaşmaz

Yönetmen : Doğan Ümit Karaca İkinci Yönetmen : Selahattin Sancaklı

Senaryo : Murat Koca, Cahit Kayaoğlu, Selma Hacıosmanoğlu, Ayşegül Hacıosmanoğlu

Senaryo Danışmanı: Öktem Başol

Necati Şaşmaz'ın Dizideki Karakteri

Dizinin ana karakteri. ilk başlarda mafyanın içine sızdırılmış bir istihbaratçıydı. sonradan dizide daha ağır bir hava yakalayıp bir halk kahramanına dönüşmüştür. 300. Bölümde yüce seçilmişlerin arasına girmiş ve Karun, Gölge, Ariel, Rose'u öldürmüştür.

Defne Samyeli'nin Dizideki Karakteri

Zamanında Ali Candan (Polat Alemdar), Aslan Akbey tarafından Zeynep'i öldürmekle görevlendirilmiştir. Ancak Zeynep bir bebek sahibi olduğu için canını bağışlamış ve öldü şeklinde gösterilip Türkiye'den kaçmasını sağlamıştır. Yurt dışında yeni kimliği Asya olmuştur. Başarılı bir istihbarat ajanıdır. Sokaklara düşmüş insanları, mültecileri eğitip başarılı bir ajan haline getirmektedir. Asıl amacı farklıdır. Öktem Yusuf'a Zeynep'in öz oğlu olduğunu itiraf etmiştir. Yusuf'un öz annesidir. Yusufa yakın olmak için, Fehmi Kuzuzade ile evlenmiştir. 300. Bölümde ok atarak kendi kocasını öldürmüştür.

Cahit Kayaoğlu'nun Dizideki Karakteri

Abdülhey Çoban'ın vefat etmesiyle Polat Alemdar'ın yeni sağ kolu olmuştur. Polat Alemdar tüm fikirlerini yalnızca Cahit ile planlar. Abbas adlı bir adamı vardır. 300. Bölümde Safiye Karahanlı ile evlenmiştir.

Erhan Ufak ve Dizideki Karakteri

2004 yılında vefat eden ünlü kabadayı Seyfullah Yördem'in öz yeğenidir. Polat Alemdar'ın ilk ekibinden hayatta kalan tek adamıdır. Sürekli kırmızı gömlek giyer ve hep kırmızı gül takar. Ekibin motivasyonunu sağlar. Bir anlamda ekibin neşe kaynağıdır. Beklenmedik zamanda atak fikirleriyle herkesi şaşırtabilmektedir. İskender Büyük'ün itfaiye arabası ile ezmesi sonucu kaybettiği kolu için kol nakli yapılmıştır.

Gaye Gürsel'in Dizideki Karakteri

Polat Alemdar'ın kız kardeşidir. Mehmet Karahanlı'ın kızıdır. Cahit Kaya ile evlenmiştir.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Kurtlar Vadisi Pusu (KVP) yeni bölüm & yeni sezon ne zaman, hangi kanalda başlayacak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz