Nurten , 'den özür diledi

Anne Nurten , oğlu Kıvanç Tatlıtuğ ile güzel oyuncu Tuba Büyüküstün'ün rol aldıkları dizideki öpüşme sahnesine övgü yağdırdı. , duruma üzülünce Nurten Hanım, özür diledi.

Giriş Tarihi: 29.11.2016 10:42
Nurten Tatlıtuğ, Başak Dizer'den özür diledi

ANNE TATLITUĞ ÇARK ETTİ

Oğlu Kıvanç 'un Tuba Büyüküstün'le rol aldığı dizideki öpüşme sahnesini geçtiğimiz gün instagram'da yayınlayan anne Nurten Tatlıtuğ, çark etti.

"YILIN EN YAKIŞAN ÇİFTİSİNİZ"

Nurten Hanım, videoyu paylaşıp "Yılın en yakışan çiftisiniz, maşallah size. Her ikinizi de Rabbim nazardan korusun" notu düştü. Tatlıtuğ, olay yaratan bu hareketinin ardından dün sessizliğini bozdu.

"GELİNİMİ ÜZMÜŞÜM, HATA YAPTIM"

Renkli Sayfalar programına bağlanan Nurten Hanım, şu sözlerle kendini savundu:

"Fragmanın sonunda öpüşme sahnesi olduğunu bilmiyordum. Aklımı yitirmiş değilim. Başak'ın yara almasını istemem. Gelinimi üzmüşüm, hata yaptım. Gelinimin ikinci evliliği olduğu için ona tavır aldığım da doğru değil. Benim de iki kızım var."

DÜĞÜNÜNE DE KATILMAMIŞTI...

Nurten Hanım'ın 'i üzdüğü öğrenilen bu paylaşımı ise ilk değil… Yakışıklı oyuncunun Dizer'le Şubat ayında Paris'teki nikahına sağlık sorunları nedeniyle katılmayan anne Tatlıtuğ, düğünden birkaç gün önce "Annesinin duasını almayan mutluluğu yakalayamaz" şeklinde imalı paylaşımlara imza atmıştı..

GELİN-KAYNANA KRİZİNE KIVANÇ EL ATTI

Dizer, kayınvalidesinin eşi ve Tuba Büyüküstün ile ilgili paylaşımı üzerine çok üzüldü. Devreye giren Kıvanç Tatlıtuğ ise olayı tatlıya bağladı.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Nurten Tatlıtuğ, Başak Dizer'den özür diledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz