Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ODTÜ Sanat yenilendi

Yenilenen ODTÜSanat Festivali, 22 Mart'ta başlayacak. Festival, sergi, konser, tiyatro, sinema ve söyleşilerden oluşan zengin bir içeriğe sahip

Giriş Tarihi: 21.3.2013
Tiyatrodan sinemaya, atölye çalışmalarından sergilere kadar pek çok sanat etkinliğini bir arada sunan "ODTÜ- Sanat" Festivali, yenilenen yüzüyle 22 Mart'ta başlayacak. İdil Biret, Ayhan Sicimoğlu, Ahmet Kanneci gibi birçok önemli ismi ağırlayacak festivalde bu yıl 36 sanatçının 70'ten fazla eseri sergilenecek. Festival, Ankara'da daha önce sergilenmemiş oyunları ve sahne almamış sanatçıları Başkentli sanatseverlerle buluşturmayı hedefliyor.

EĞİTİMİ DESTEKLİYOR

Eğitimi desteklemek amacıyla yola çıkan Ankara'daki sayılı sanat etkinliklerinden biri olan ODTÜSanat Festivali, yenilenen ve gelişen içeriğiyle Ankaralı sanatseverlere birbirinden renkli etkinlikler sunacak. 14'üncüsü düzenlenecek festival, zengin bir içeriğe sahip olacak.

Festival programı
İdil Biret, Ahmet Kanneci, Ayhan Sicimoğlu&Latin All Stars, Ekrem Öztan-Saffet Bayka, Emre Şen-Eskişehir Belediye Orkestrası, Emrehan Halıcı ve Ankara Müzisyenleri, Tango+, Hava Kuvvetleri Bandosu ve Cazın Kartalları Orkestrası, Ceyhun Güneş-Mavi Siyah Flamenko, String Inspirations Quintet konserleri ile Sanat, Eşeğin Gölgesi, Yastık Adam, Bir Delinin Hatıra Defteri tiyatro oyunları, "Kent" konulu söyleşi, Hasan Pekmezci atölye çalışması, Arda Boyları modern dans gösterisi ve "Gözetleme Kulesi" adlı film gösterimi festival kapsamında seyirciyle buluşacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ODTÜ Sanat yenilendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN