Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Keçiören'e spor- kültür merkezi

Temeli geçen yıl atılan Mevlana Kültür Kongre ve Spor Merkezi tamamlanmak üzere. Merkezde son rötuşlar yapılıyor

Giriş Tarihi: 6.4.2013
Keçiören'in en önemli eksikliklerinin başında gelen sosyal ve kültürel tesis açığına çözüm getirecek Mevlana Kültür Kongre ve Spor Merkezi'nin açılışı için geri sayım başladı. 850 bini aşkın nüfusuyla Türkiye'nin en kalabalık ilçeleri arasında yer alan Keçiören, son yıllarda gösterdiği büyük gelişmeyle Ankara'nın yükselen değeri oldu.

SON AŞAMAYA GELİNDİ

Belediye Başkanı Mustafa Ak, kalabalık nüfusun ihtiyacını karşılayabilecek birçok sosyal ve kültürel projeye imza attıklarını açıkladı. Geçtiğimiz yıl temeli atılan Mevlana Kültür Kongre ve Spor Merkezi'nde çalışmaların son aşamaya gelindiğini belirten Ak, merkez inşaatında son rotuşların atıldığını vurguladı.

"İçinde her şey bulunacak"
Keçiören 'de hizmetlerin belli bölgelerde toplandığıyla ilgili genel bir şikayetin söz konusu olduğuna dikkat çeken Mustafa Ak, "Hizmeti merkezden çevreye yaymayı ilke edindik. Mevlana Kültür Kongre ve Spor Merkezi de bu anlayışın en güzel örneği" dedi. 5 bin 600 metrekarelik kapalı alana sahip tesisin içerisinde 475 kişilik çok amaçlı salonun yanı sıra, atölyeler ve konferans salonu, hizmet birimleri, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve masaj odaları ile kafeterya da bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Keçiören'e spor- kültür merkezi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN