Hüsnü'ye yapılan vefasızlıktır

Ankaragücü'nün efsane futbolcuları İhsan, Adil ve Nazmi, Parkinson hastalığı ile mücadele eden tribünlerin unutulmaz amigosu Hüsnü'nün kapısının çalınmamasına tepki gösterdi

Giriş Tarihi: 3.5.2013
TRİBÜNLER rant savaşçıları tarafından parsellenmediği yıllarda onlar bir hareketiyle binleri ayaklandırdı. Önce rahmetli Amigo Sefa, "Haydi Gençler", "Bastır Ankaragücü" sloganları ile 19 Mayıs Stadı'nı inletirdi. 50 yıl önce Amigo Sefa'dan bayrağı devralan Amigo Hüsnü (Sövüt), gün olur tribünleri "Bir Baba Hindi Ya Allah" gün olur "üçlü" çektirerek coşturdu. Ankaragücü'nün unutulmaz amigosu Hüsnü Sövüt, 1.5 yıldır yakalandığı Parkinson hastalığı ile mücadele veriyor. Ankaragücü'nün efsane futbolcularından Adil Eriç, Nazmi Erdenerin ve İhsan Kavak, Amigo Hüsnü'yü Etlik'teki evinde ziyaret etti.

Ankaragücü kahretti
Babalarını zor gününde bir dakika yalnız bırakmayan Mustafa ve Zafer Sövüt kardeşler, "Ankaragücü'nün son zamanlarda yaşadığı sıkıntılar onu adeta kahretti. Son 15 yıldır Ankaragücü gibi büyük bir camiada vefadan söz etmek çok zor" dedi. Konuşma zorluğu çeken Hüsnü Sövüt'ün efsane futbolcuların ziyareti karşısında zaman zaman gözleri dolu dolu oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hüsnü'ye yapılan vefasızlıktır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN