Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İş yaşamının kalbi Ege Plaza'da atacak

Giriş Tarihi: 11.8.2013
iş dünyasının merkezi olan Konya Yolu üzerinde konumlanan Ege Plaza, garaj katları ile birlikte toplam 33 kat ve 110 ofisten oluşuyor. Toplam inşaat alanı 70 bin metrekare olan Ege Plaza, iş yaşamında ihtiyaç duyulabilecek her unsuru, teknik donanımı ve üst düzey imkanları bünyesinde barındırıyor.

ÖZGÜN TASARIM
Genişlikleri 100 ile 1.008 metrekare arasında değişen ofisler, özgün mimari tasarımının yanı sıra akıllı bina tasarım unsurları, iklim kontrol sistemleri, güvenlik ve otomasyon sistemleri, teknolojik yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Proje kapsamında yer alan genel temizlik, danışma, vale hizmetlerinin haricinde sekreterya, ofis temizliği, teknik ekip, toplantı odası, araç kiralama ve havaalanı transferi gibi hizmetler de sunulacak.

TEKNOLOJİK DONANIM

Firmalar ve özel meslek sahipleri artık ulaşım ve garaj problemi olmayan, prestijli iş merkezlerinde hizmet vermeyi tercih ediyor. Yüksek teknolojik donanımı ve iklimlendirme sistemleriyle doğa dostu olan Ege Plaza, Konya Yolu üzerinde bulunmasıyla da önem taşıyor.

DOĞRU YATIRIM ARACI

Sayıları artan iş merkezi inşaatlarının, yatırımcılara önemli alternatif sunduğunu belirten Ege Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ertan Doğan, "Kaliteli donanımı, merkezi konumu ve aynı değerdeki konutlara göre daha fazla kira getirisiyle Ege Plaza iyi yatırım aracı olarak görüyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İş yaşamının kalbi Ege Plaza'da atacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN