6 yıllık aşkta mutlu son

Alican Göncü ve Merve Sargın, 6 yıllık birlikteliklerini Bilkent Otel'deki düğünle resmiyete taşıdı. Konuklar ise şıklıklarıyla göz kamaştırdı

Gönka Klima Yönetim Kurulu Üyesi Alican Göncü ve Endüstri Mühendisi Merve Sargın 6 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Genç çiftin düğünü Bilkent Otel'in havuz başında gerçekleşti. Geceye çiftin çok sayıda yakını ver arkadaşı katılırken konuklar şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Gecede davete katılanlar kırmızı halı geçitlerini aratmadı.

ÖRNEK EV SAHİPLİĞİ
Gecede aileler konuklarını nikah alanının girişinde karşıladı. Tüm davetlileriyle yakından ilgilenen düğün sahipleri örnek bir misafirperverlik sergiledi. Konuklar ilk olarak nikahın kıyılacağı alana geçti. Alkışlarla gelin ve damat nikah masasına geldi. Çifte nikah şahidi olarak Semih Sargın, Suat Şahin, Salih Kadayıfçıoğlu ve Elif Göncü Saka eşlik etti. İmzaların atılmasının ardından yemek için havuz başına geçildi. İlk dansını havuz başında yapan çiftin performansı geceye katılanlardan alkış aldı.

BALAYI UZAK DOĞU'DA
Daha sonra konuklarının tebriklerini kabul eden yeni evli çift heyecanlarını yakınlarıyla paylaştı. TOBB Üniversitesi'nde tanışan ve zamanla birlikteliklerini pekiştiren ikili evlilik kararı aldı. Çiçeği burnunda evliler balayı için Uzak Doğu'da Tayland ve Singapur'un yolunu tuttu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
6 yıllık aşkta mutlu son
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN