Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eşkiyalar okulu bastı

Altındağ Milli Müdafaa İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Mehmet Avcı, öğrencilerin önünde darp edildi. Veliler çocukları okula göndermedi, güvenlik güçleri nöbet tuttu

Giriş Tarihi: 5.10.2013
Ankara'nın olaylarıyla meşhur Çinçin Mahallesi'nde bulunan Altındağ Milli Müdafaa İlköğretim Okulu'nda önceki gün akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Okul Müdür Yardımcısı Mehmet Avcı, minik öğrencilerin gözü önünde darp edildi. Avcı'yı darp eden grubun "Burayı pompalı tüfeklerle tarayacağız" tehditlerinden korkan aileler çocuklarını okula göndermedi. Avcı'nın şikayeti üzerine güvenlik güçleri bütün gün okulda nöbet tuttu. Olaylar büyümeden yatıştırıldı.

"OKULA GÖNDERMEDİK"
Mahalledeki bazı grupların okul çevresinde sürekli rahatsızlık yarattığını söyleyen veliler, çocukları için endişelendiklerini dile getirdi. Bu gruplardan korktukları için ismini vermek istemeyen veliler, "Okul önünde uyuşturucu ve esrar satan kişiler var. Bu insanlar tüm mahalleye korku salıyor. Geçen gün okul müdürüne saldırmışlar. Okulu tüfekle basacağız diye tehdit etmişler. O gün korkudan çocuklarımızı okula göndermedik" dedi.

'SAĞLIK DURUMU İYİ'
Konuyla ilgili SABAH Ankara'ya açıklamalarda bulunan Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Kamil Aydoğan, öğretmenin sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Aydoğan, "Öğretmenle dışarıda sözlü tartışma olmuş. Bu kişiler daha sonra okula gelmiş. Okul yönetimi ise durumu polis karakoluna haber vermiş. Okulda polis gün boyu nöbet tutmuş. Şimdi herhangi bir sorun yok" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşkiyalar okulu bastı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN