On binlerce çocuğa bayram hediyesi

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, çocuklara top, bebek, badminton oyun seti dağıtarak sevinç yaşattı

Giriş Tarihi: 15.10.2013
Kurban Bayramı'nı çocuklar, hediyelerle karşıladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, çocukları sevindirmek için "Bayram Mesaisi"ne erken başladı. Hasköy, Pursaklar, Saray, Çubuk'da onbinlerce çocuğa top, bebek, badminton oyun seti ve frizbiden oluşan hediyeler dağıtan Gökçek, minikleri sevindirdi. Hediye dağıtımı için özel dizayn edilmiş, üzerinde "Ankara" yazısı, yan taraflarında ise "Ay yıldız" bulunan otobüsü tercih eden Gökçek, vatandaşlara ise "Bayramınız mübarek, evleriniz şen olsun" dedi.

GÜÇLÜKLE İLERLEDİ

Pursaklar'da da hem vatandaşla hem de çocuklarla buluşan Gökçek'in bulunduğu konvoy güvenlik görevlilerinin eşliğinde aşırı kalabalık nedeniyle güçlükle ilerleyebildi. Hediye dağıtımı sırasında izdiham olmaması için belediye görevlileri büyük çaba sarf etti. Pursaklar'ın ardından Gökçek ve ekibi, Saray Mahallesi'ne geçti. Gökçek, burada da Saray sakinlerini selamladı ve hediye dağıtımına devam etti.

DAĞITIM 7 SAAT SÜRDÜ
Saray Mahallesi'nin ardından Çubuk'a giden Melih Gökçek'in konvoyuna Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden de katıldı. Gökçek'in konvoyu Çubuk'ta Ankara Bulvarı-Atatürk Caddesi-Cengiz Topel Caddesi'nde aşırı izdiham nedeniyle çok yavaş ilerleyebildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
On binlerce çocuğa bayram hediyesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN