Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir 110 bin aileye kömür yardımı yapıyor

Sosyal yardımlarda iddialı olan Büyükşehir Belediyesi, soğuk kış günlerinde dar gelirli ailelerin evini de kömür yardımıyla ısıtıyor

Giriş Tarihi: 20.2.2014
Büyükşehir Belediyesi, Ankara'da yakacak olarak kömür kullanan dar gelirli ailelere bu yıl da ısınma derdi yaşatmıyor. Sosyal projelerde dünyaya örnek olan Büyükşehir Belediyesi'nin 1997 yılından bu yana sürdürdüğü kömür yardımları kapsamında bu sene de 110 bin ailenin yuvası ısınıyor.
BU YIL 1.5 TON KÖMÜR

Hava sıcaklıklarının eksilerde seyrettiği Ankara ayazlarında miktarı artırılan kömür yardımı hızla ailelere ulaştırılıyor. Bugüne kadar toplam 1 milyon 83 bin ton kömür yardımı yapan Büyükşehir Belediyesi, yardım alacak evleri, üniversite mezunu ve deneyimli bir ekibin yaptığı incelemeler neticesinde belirliyor.

BAŞVURULAR ETLİK İŞ MERKEZİ'NE

Kış boyunca devam edecek kömür yardımını alabilmek için başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, "Osmanlı İş Merkezi Yeni Etlik Caddesi Keçiören" adresinde bulunan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Sosyal Hizmetler Planlama ve Koordinasyon Şube Müdürlüğü'nden ayrıntılı bilgi alabiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir 110 bin aileye kömür yardımı yapıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN