Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gökçek esnafla birlikte

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, oto sanayicilerinin düzenlediği törene katıldı. Gökçek Siteler ve Pursaklar'da da vatandaşla buluştu

Giriş Tarihi: 15.3.2014
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Batıkent Royal Düğün Salonu'nda meslekte 40 yılını dolduran oto sanayicisi esnafının plaket törenine katıldı. Gökçek, sanayi odalarına, organize sanayi bölgelerine destek olduklarını anlatarak, İvedik'te şu an 108 bin kişinin istihdam edildiğini, aynı şekilde OSTİM'in de tüm taleplerini yerine getirdiklerini söyledi.

DURDURMA KARARI
Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi'nde tren yolunun üzerinden geçen köprü ile ilgili büyük sıkıntı yaşadıklarını dile getiren Gökçek, "Bir türlü yaptırmadılar. Biz bir plan geçirdik, yürütmeyi durdurma kararı aldılar. Yeni açtığımız Ankara Bulvarı ile ilgili durdurma kararı alınca, Turgut Özal üst geçidine yürürlüğün durdurulması nedeniyle özür yazısının olduğu bir afiş astık. Gittiler o yazıyı kaldırmak için mahkeme kararı getirdiler" diye konuştu.

ANKETTEN YÜZDE 51 ÇIKTI
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz ile birlikte, Ankara Mobilyacılar Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın düzenlediği toplantıya da katıldı. Eline ulaşan son anket sonuçlarını açıklayan Gökçek, Ankara'da AK Parti ve kendisinin yüzde 51 oranında görüldüğünü söyledi.

SKM AÇILIŞI YAPTI
Melih Gökçek, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ile birlikte Pursaklar'daki ikinci SKM'nin açılışını yaptı. Gökçek, sokak eylemlerine dikkat çekerek "Televizyonlarda sokakları karıştıracaklarını söylemiştim. Şimdi başladılar yakıp yıkmaya. 30 Mart seçimleri bir yerel seçim olmaktan çıktı" diye konuşmasını sona erdirdi.

NE İSTEDİYSENİZ YAPTIK
"Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır" diye konuşmasını sürdüren Gökçek, "Yol, su, kanalizasyon ne istediyseniz yaptık. Otopark istediniz, uygun olan yerlere yaptık. İmalatçı esnaf için mallarını sergileyebileceği showroom'un da temelini attık. Herkesin rızkını çıkaracağı imkanlar sağlayacağız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökçek esnafla birlikte
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN