Nevin Gökçek, moral verdi

SOS Onursal Başkanı Nevin Gökçek, "Anneler Günü" nedeniyle Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni ziyaret ederek, hastalara moral verdi

Giriş Tarihi: 9.5.2014
Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı (SOS), Anneler Günü nedeniyle özel program düzenledi. Vakfın Onursal Başkanı Nevin Gökçek, Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni ziyaret ederek, hastalara moral verdi. Kadın hastalarla sohbet etti, şifa dileğinde bulunan Gökçek, onlara karanfil verdi, içerisinde havlu, çorap ve kupa bardak bulunan hediye paketi armağan etti. Hastalarla tek tek ilgilenen Gökçek, hastalıkların birer büyük imtihan olduğunu anlatarak, "Rabbim bu imtihanı başarıyla geçmeyi nasip etsin. Rabbim size ve tüm hastalara şifa versin" diye konuştu.

5 AİLEYE YEMEK

Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı (SOS) Onursal Başkanı Nevin Gökçek, daha sonra "Anneler Günü" nedeniyle zor durumdaki 5 aileye vakıf tarafından Belediye Evi'nde verilen yemeğe katıldı. Ev sahipliğini üstlenen Gökçek, tüm masaları gezerek misafirlere 'hoş geldiniz' dedi. Nevin Gökçek, büyük, küçük tüm çocukları severek onlardan okullarını bırakmamalarını ve derslerine çalışmalarını istedi. Ekonomik sıkıntı içerisinde okumaya devam eden çocuklara vakıf olarak destek verdiklerini hatırlatan Gökçek, imkanlar ölçüsünde bu desteklerin devam edeceğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nevin Gökçek, moral verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN