Türkiye'nin en iyi haber sitesi

33. Kitap Fuarı açıldı

Türkiye Diyanet Vakfı'nın organize ettiği 33. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı, Başbakan Yardımcısı İşler'in katılımıyla açıldı

Giriş Tarihi: 5.7.2014
Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Emrullah İşler, Türkiye Diyanet Vakfı'nın düzenlediği 33. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı'na katıldı. Kocatepe Camii avlusunda kurulan fuarın açılışına Diyanet İşleri Başkanı Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz da katıldı. Emrullah İşler , "33 yıldır kitapla buluşturan bu gelenek çok daha gelişerek bir silsile halinde devam ediyor. Bu vesile ile katkıda bulunan başta Diyanet İşleri Başkanlığı mensuplarını tebrik ediyorum" dedi.

"ÇOK AZ OKUYORUZ"
İşler, çok az kitap okunduğunu anlatarak, "Üzülerek belirtmeliyim ki oku diye başlayan bir kitabın mensupları olarak bizler maalesef az okuyoruz. İslam'ın bize gösterdiği hedeften uzak olduğumuz görülüyor. Teknolojinin gelişmesi ile görselleşen çağımızın bunda etkisi var. Ancak artık her evde bir kütüphane oluşturmanın elzem olduğunu idrak etmeliyiz" diye konuştu.

FİYATLAR UYGUN

Açılışın ardından Diyanet İşleri Başkanı Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz ile birlikte fuarda bulunan stantları gezen İşler, kitapları inceledi. Kitapçılarla tek tek sohbet edip bilgi alan İşler, fiyatların uygun olduğunu dile getirdi. İşler son olarak Türkiye Diyanet Vakfı standına giderek anı defterine duygu ve düşüncelerini yazdı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
33. Kitap Fuarı açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN