Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Diplomanı getir kulübe asayım!

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, kendisini bir TV programında eleştiren Celal Kıbrızlı'ya sert yanıt verdi

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Sivasspor maçı sonrası bir televizyon programında yorumculuğa başlayan Teknik Direktör Celal Kıbrızlı'nın, "Cavcav diplomasız antrenör çalıştırıyor. İrfan Buz'un diploması yok" eleştirisine sert tepki gösterdi. Cavcav, "Her diploması olan teknik adam başarılı olacak diye bir kural yok" diyerek, SABAH Ankara'ya yaptığı açıklamada şunları söyledi:

DİPLOMASI ONUN NE İŞİNE YARIYOR!
Celal Kıbrızlı'yı yakından tanırım. Televizyonda yorumculuğa başlamış. Sevindim. Ancak nasıl başladığına şaşırdım. Teknik Direktörümüz İrfan Buz'un diploması yok diye beni eleştirmiş. Kendisinin diploması var niye işsiz? Diploması o kadar değerli ise bana göndersin kulubümüzün görünen bir yerine asayım. Her gelen dikkatlice bakar ve bir şeyler öğrenir...

HACETTEPE'DE BAŞARISI YOKTU
Celal Kıbrızlı, Hacettepe'de görev yaptı. Ne başarısı var? Şimdi çıkmış daha ilk kez takımın başında maça çıkan Teknik Direktörümüz İrfan Buz'u eleştiriyor. Teknik Direktörümüzü en son eleştirecek kişi kendisidir. Kıbrızlı iyi bir teknik direktör ve diploması da o kadar ağır ise bir takım çalıştırsın da görelim. Bu tür eleştiriler yapmadan önce kendi durumuna bakacaksın.

'BEDAVA ÇALIŞIRIM' DEDİ
Mustafa Kaplan ile yollarımız ayrılınca Cebeci İnönü Stadı'nda oynanan Hacettepe-Tavşanlı Linyitspor maçını izlemeye gittim. Celal Kıbrızlı, maç başlamadan önce Stad Müdürünün odasına, eski futbolcumuz ve Teknik direktör Osman Özdemir ile birlikte geldi. Bana Osman'ı önerdi. Hatta kendisinin de bedava çalışabileceğini söyledi. Ben de kendilerine 'Gidin paranızla Avrupa'da bir teknik adamın yanında 6 ay çalışın. Siz beni değil, ben sizi aramak zorunda kalayım' dedim. Herkes kendi işine bakmalı. Şimdi çağırsam bile koşa koşa gelir. Bu saatten sonra Süper Lig veya PTT 1. Ligi'nde takım çalıştıracağını sanmıyorum.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diplomanı getir kulübe asayım!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN