Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karacakaya gözde oluyor

Ankara'nın Batıkent Karacakaya bölgesi gelişime açık, doğayla iç içe lokasyonu ile konut alıcısı ve yatırımcının dikkatini çekiyor

Giriş Tarihi: 29.3.2015
Karacakaya gözde oluyor
AYMOR Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, "Birkaç yıl öncesine kadar kentin ücra köşesi olarak görülen Çayyolu, Beytepe gibi yerler şu an nasıl kentin en gözde bölgeleri olduysa, önümüzdeki 3 yıl içinde Karacakaya gibi bölgeler de değerlenecek" dedi. Batıkent'in kent merkezine yakın ve kolay ulaşım sağlanan konumuyla değerini arttırdığını bildiren Ayhan, bölgenin devamı niteliğindeki Karacakaya'nın da yeni yerleşim yeri olarak ilgi çektiğini kaydetti. Ayhan, Mebuskent projesinin bölgenin öncüsü konumunda olduğunu belirtti. Mebuskent'in ilgiyle karşılandığını ifade eden Ayhan, "Dev bir yerleşkede inşa ettiğimiz Mebuskent, aynı zamanda bölgenin de değerini arttırdı. Konut alıcısının rağbet ettiği projemizin ardından atağa geçen çok sayıda yatırımcı olduğunu duyuyoruz. Önümüzdeki 3 yıl içinde Karacakaya gibi bölgelerin de değerlenmesini bekliyoruz. Bölgeyi canlandıracak bir projeye imza attığımız için de oldukça gururluyuz" ifadelerini kullandı.

'YENİ BİR GELECEK YENİ BİR ANKARA'
Ayhan Kardeşler, Ayhan Can Kardeşler, Angora Ahşap, HSN İnşaat, Taşpınar ve Niğde Pazarı gibi sektörün önde gelen firmalarının AYMOR Grup bünyesinde bir araya gelerek hayata geçirilen Mebuskent Konut ve Yaşam Kompleksi Projesi, "Yeni bir gelecek, yeni bir Ankara" sloganıyla inşa ediliyor. 1100 rakımla Ankara'nın en yüksek bölgelerinden Batıkent Karacakaya mevkisinde hayata geçirilen Mebuskent, 388 bin metrekarelik bir alana kuruluyor. Proje 10 blokta 602 daire ve 332 villadan oluşuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karacakaya gözde oluyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN