Sandık görevlisine tiyatrolu eğitim

AK Parti Kızılcahamam İlçe Teşkilatı, genel seçimde sandık başında duracak görevlileri tiyatro oyunuyla bilgilendirdi

Giriş Tarihi: 11.5.2015
Sandık görevlisine tiyatrolu eğitim
Başkentte seçim maratonu tüm hızıyla sürerken, sandık görevlilerine yönelik eğitimler de başladı. Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) aldığı karar gereği, seçimlerde sandık görevlisi olacaklar için düzenlenen kurslarda farklı yöntemler kullanılıyor. YSK ile Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü'nün ortak çalışmasıyla yurt genelinde tüm halk eğitim merkezlerinde "Sandık Kurulu Görevlilerinin Eğitimi" konulu sertifika programları açılıyor. Bunun yanı sıra AK Parti ilçe başkanlıkları da sandık başında duracak görevlilere ayrıca eğitim veriyor.

Yıldırım da katıldı

AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanlığı da seçim aşamasında sandıkların önemine dikkat çekmek amacıyla "Seçim Sandıkta Kazanılır" adlı bir tiyatro oyunu hazırladı. Kızılcahamam Belediyesi Nikâh ve Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen tiyatro gösterisine, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Sefa Yıldırım'ın yanı sıra partililer ve sandık görevlileri katıldı.

"Sandıklara sahip çıkmak görevimiz"
Sandık görevlileri, Meclis üyeleri ve teşkilat mensuplarının katıldığı iletişim ve motivasyon içerikli programda konuşma yapan AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Yıldırım, seçimlere kısa bir süre kaldığını hatırlatarak, sandıklara görevliler tarafından sahip çıkılması gerektiğini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sandık görevlisine tiyatrolu eğitim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN