Türkiye'nin en iyi haber sitesi

EGO şoförü, Zeynep teyzeyi sevindirdi

Belediye otobüs şoförü Cemalettin Yılmaz, araçta bulduğu ve içinde 2 bin 900 TL para ile 1 çeyrek altının olduğu keseyi sahibine teslim etti

Giriş Tarihi: 10.3.2016
EGO şoförü, Zeynep teyzeyi sevindirdi
Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü'nde görevli 10 yıllık otobüs şoförü Cemalettin Yılmaz, kullandığı otobüste bulduğu para dolu keseyi kuruma teslim etti. Güneşler-Birlik Mahallesi seferini yaptığı sırada yolculardan 70 yaşındaki Zeynep Yüksel'in otobüste düşürdüğü ve içinde 2 bin 900 TL ile 1 adet çeyrek altın bulunan keseyi yetkililere teslim eden Yılmaz'ın bu örnek davranışından dolayı ödüllendirileceğini ifade eden EGO yetkilileri, "Şoför Yılmaz'a 10 yevmiye tutarına denk gelen ikramiye verilecek" dedi. EGO 4. Bölge Müdürlüğü'nde parasını şoför Yılmaz'dan teslim alan Zeynep Yüksel, "Paramı bulup bana getiren herkesten Allah razı olsun. Bu para, sara hastası oğlumun maaşı ile benim zar zor biriktirdiklerim. Oğlumu hastaneye götürmüştüm. Dönüşte otobüste düşürmüşüm" diyerek mutluluğunu dile getirdi.

"BİZE GELEN KAYBOLMAZ"
Yılmaz ise, "EGO otobüslerinde yolcuların unuttuğu, düşürdüğü her şey sahiplerine teslim ediliyor. Yeter ki o kaybolan şey, bizim elimize ulaşsın" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
EGO şoförü, Zeynep teyzeyi sevindirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN