’nın çiçeği ANFA’dan

ANFA’nın çiçek satış merkezleri hizmete girdi. Şimdilik iki ayrı merkezde ’ne özel farklı seçenekler sizi bekliyor

Giriş Tarihi: 7.5.2016
Ankara’nın çiçeği ANFA’dan
Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ANFA Genel Müdürlüğü'nün Mevsimlik Çiçek, Ağaç, Çalı ve Bahçe Ekipmanları Satış Yerleri bu yıl da birbirinden güzel çiçek, gül, ağaç ve bahçe gereçleriyle lılara hizmet vermeye başladı. Satışlar Altınpark ve Yolu üzerinde bulunan satış ofisinden yapılıyor.

60'DAN FAZLA TÜR SATIŞTA
Ankara'nın, çiçek ve bitkilerle bezenmesinde gerçekleştirdiği birbirinden özel peyzaj tasarımlarıyla büyük beğeni toplayan ANFA Genel Müdürlüğü, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Mevsimlik Çiçek, Ağaç, Çalı ve Bahçe Ekipmanları Satış Yerleri ile birbirinden güzel bitkileri satışa sundu. Satış merkezlerinde 60 türün üzerinde yapraklı, ibreli, ağaç, ağaççık ve çalı ile bahçe süsleri ve heykellerinin satışı gerçekleştiriliyor.

MERKEZLER 21.00'E KADAR HİZMET VERİYOR
ANFA'nın, Altınpark başta olmak üzere tüm rekreasyon alanları ile başkentin dört bir yanındaki cadde ve kavşaklarda gerçekleştirdiği peyzaj düzenlemeleri ile uluslararası alanda ödüllere layık görüldüğüne dikkat çeken Genel Müdürlük yetkilileri, çeşitli mevsimlik çiçekler, yer örtücüler, ağaçlar ve bahçe süslerinin satışa sunulduğu satış merkezlerinin 09.00 ile 21.00 saatleri arasında açık olduğunu kaydetti.

500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞE ÜCRETSİZ TESLİMAT FIRSATI
Satış yerlerinde, her bitkinin bakımı hakkında alıcıya bilgi veriliyor. 500 lira üzerindeki alışverişlerde ise satın alınan ürünler ücretsiz olarak evlere teslim ediliyor. Merkezlerde çiçek ve bitki satışının yanı sıra bahçe süsleri de yer alıyor. Bahçe dekorasyonunda kullanılan mobilyalar, balkon ve iç mekan saksıları, teras ve bahçe için dekorasyon amaçlı ahşap malzemeler, yapay şelale ve süs havuzları gibi birçok materyalin satışı da ANFA'nın çiçek satış merkezlerinde yapılıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara’nın çiçeği ANFA’dan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN